Reclamatie - [SA]MrBlue

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Ai.
Jucător
Jucător
Mesaje: 19
Membru din: Mie Dec 06, 2017 3:12 pm
Oraş: Bacau
Status: Lel
Regat: Albastru
Caracter: Şaman

Joi Mar 01, 2018 10:26 pm

Numele tău din joc: Yue :-o
Numele inculpatului:[SA]MrBlue
Motivul reclamaţiei: Cica i-am zis eu lui Mary ca ''Blue '' i-a dat generator de barbut, cand el zice asta , se poate vedea si in ss-uri, dece am primit mute nustiu sincer, Mary ar trebui sa primeasca fiindca a zis ca '' a da blue mi l-a dat acel generator '' , deci sa nu mai zic ca ma ameninta cu BANNED desi nu e GM '' LASA CA VORBESC EU CU BLUE SA ITI DEA BANNED FIINDCA MA ACUZI CA AM GENERATOR '' Unde s-a ajuns cu aceste PRIETENII / RELATII , : :-* :-* :x :x
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional): ASTEPT SCUZE SA TIN ACEL ''MUTE PRIMIT FARA MOTIV''

FRUMOS I TII APARAREA LUI '' MARY '' CE PLAYER FAVORIZAT ,
E FAVORIZAT FIINDCA ARE CANAL YT SI DONEAZA? NU INTELEG CARE-I FAZA, PLUS DE ALA CARE DADEA RASPUNSURI AIUREA NU TE DOARE CAPU, NU E IMPLICAT IN ACEASTA RECLAMATIE ,SI NICI NU PRIMESTE WARN SAU BANNED ! PE FORUM FRUMOS ! , DACA NU VREI SA IMI SCOTI MUTE_UL DAI SI LUI MARY EU DECE PRIMESC CA AM ZIS CA ARE '' GENERATOR '' ? SI NICI RECLAMATIE NU MI_A FACUT HALLO, SERIOS ? CLAR. PRIETENIILE ACEASTEA , ASTEPT ALTE SCUZE,
Imagine
Avatar utilizator
JirN
Jucător
Jucător
Mesaje: 31
Membru din: Joi Mar 01, 2018 10:26 pm
Oraş: Lupeni

Joi Mar 01, 2018 10:29 pm

Prostule nu se i.a ban daca dai 1 mesaj la o reclamatie =))) parca 5 avertismente trebuie sa primesti petru ban automat =)))
Si coaie nu tine nici o parte ... citeste regulamentu jocului ... mama "DACA NU VREI SA IMI SCOTI MUTE_UL DAI SI LUI MARY EU DECE PRIMESC " esti prea comic smr eu
Ultima oară modificat Joi Mar 01, 2018 10:31 pm de către Top Metin2 Server, modificat 1 dată în total.
Motiv: #Ai primit avertisment pentru reply.
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Joi Mar 01, 2018 10:30 pm

Ai primit raspuns in topicul anterior.

Topic inchis.
Imagine
Închis