Cerere pentru funcția de Intermediar - [2v2]Asqwerr

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Asqwerr
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Mar Mai 05, 2020 7:03 pm
Regat: Roşu

Sâm Mai 16, 2020 10:47 am

1. Nume și prenume: Neacșu Cosmin.

2. Numele tău din joc: Numele deținut [2v2]Asqwerr.

3. Skype: cosmin.2004

4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu , nu am fost sanctionat cu nimic avand in vedere ca respect regulamentul.

5. Ore jucate (print):

6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: In general petrec 5-6 ore , iar majoritatea timpului este petrecut pe server , în cel mai râu caz dacă nu o să pot petrece așa mult timp ar fii din cauza școlii , ori motive personale.

7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am deținut gradul de Helper, Game Master , pe alte comunități care în momentul de față sunt închise.

8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Păi în primul rând, imi doresc să ajut această comunitate și doresc multă implicare din partea mea și presupun ca și din partea membrilor STAFF pentru a putea duce server-ul acolo unde îi și este locul și din cauza urmatoarelor aspecte:
-Doresc să ajut playerii server-ului , cât și comunitatea însăși , deoarece am o fire prietenoasă si amabilă.
-Mi-aș mai dori să încerc să reducem numărul țepelor , asistarea negoțurilor pe server și a barbutului.
-Plus , este o experiență plăcută când ști că poți ajuta mai mulți jucători.

9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin "muncă în echipă" înțeleg că nu înseamnă altceva decât o respectare, colaborare și o înțelegere reciprocă între 2 sau mai multe persoane până ajung la un comun acord.

10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, datorită experienţei mele pot face faţă atât timp cât sunt calm, nu sunt influenţat de către ceilalţi şi în caz că am vreo nelămurire pot întreba pe unii dintre colegi cu un grad superior.

11. Te consideri o persoană matură?: Datorită vârstei mele, nu pot să mă consider matur, dar îmi cunosc propriile limite.

12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Mă numesc Cosmin, am vârsta de 16 ani, sunt din județul Olt, sunt în clasa a 10-a pe profilul de filologie, am practicat fotbal timp de 3 ani ca fundaș, am o fire sociabilă si ambițioasă. Îmi place să ascult des muzică de tip rap și trap și ca orice alt tânăr uneori și manele. De mic, am vrut mereu să aflu ce se întâmplă în jurul meu, iar apoi să mă documentez despre acel lucru. Mereu merg pe principiul ''Te respect, mă respecţi''.

13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Acest lucru nu îl decid eu dar, sunt mereu activ, răspund pe cât pot de repede la mesaje şi mă implic foarte mult în ceea ce fac și totodată ,pentru implicarea si seriozitatea de care dau dovada !

14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Cunosc limba engleză în proporție de 60-70%.

15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu mai doresc să adaug nimic ,aștept cu nerăbdare răspunsul din partea Staff-ului, toate cele bune!
Avatar utilizator
Freeeway
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Mie Ian 17, 2018 6:54 pm
Oraş: Botosani
Status: Zeu
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: Disney

Sâm Mai 16, 2020 10:54 am

Numele tău din joc:*Albu*Freeeway
Părere:Din perspectiva mea e pro,n-a incalcat niciodata regulamentul,are toate cerintele si merita o sansa :) Big Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):
Avatar utilizator
[REGE]Ionut
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Mie Mai 06, 2020 12:41 pm
Oraş: Moreni
Status: LF
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: I'm Justice

Sâm Mai 16, 2020 12:30 pm

Numele tău din joc: [INT]Hertaz
Părere: Contra , remediazati comportamentul fata de playeri .
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):
Avatar utilizator
[Miss]Adma
Începător
Începător
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 12:41 am
Oraş: Buzău, România
Status: happiness.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: [Miss]

Sâm Mai 16, 2020 12:33 pm

Numele tău din joc: [Miss]Adma
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriţi o şansă.
Imagine
Avatar utilizator
Bia Billal
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Lun Iul 25, 2016 11:14 pm
Oraş: Craiova
Status: BBM.
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: Justice

Sâm Mai 16, 2020 12:45 pm

Numele tău din joc:#1[JUST]Billal
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriti o sansa ;)
Niciodata nu a fost sa nu fie cumva.
Avatar utilizator
Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 406
Membru din: Lun Aug 01, 2016 7:47 pm

Sâm Mai 16, 2020 12:50 pm

Numele tău din joc: geKo
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): O dulceata de baiat, de incredere si foarte intelegator ;)
bişniţar
Imagine
Avatar utilizator
iBlast69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 165
Membru din: Mar Iul 10, 2018 3:27 pm
Oraş: OZENE
Status: all the girls suck my dic
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Sâm Mai 16, 2020 1:18 pm

Numele tău din joc:[ZEU]#iBlast
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):este un baiat activ si eu cred ca se descurca cu aceasta functie de intermediar.
"Nu incerca sa inveti lucruri complicate , doar pentru ca alti " par " sa le stie , cladeste baza , si tu vei ajunge acolo , daca te ti de treaba"

"Numai dupa invidia altora, iti dai seama cat de apreciat esti"
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Sâm Mai 16, 2020 2:56 pm

Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Consider că te vei descurca.
Imagine
Avatar utilizator
Weffan
Începător
Începător
Mesaje: 125
Membru din: Dum Aug 12, 2018 5:10 pm
Oraş: EVERYWHERE
Status: MIGHTY GENIUS
Breaslă: mindfucked

Dum Mai 17, 2020 10:34 pm

Numele tău din joc: [REGE]Weffan
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): e activ si descurcaret
Imagine E V I L Imagine
Avatar utilizator
DamwonKia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 157
Membru din: Dum Mai 28, 2017 11:50 pm
Oraş: Phenian
Status: Ruined King
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Challenger

Lun Mai 18, 2020 12:44 am

Cerere respinsă!

Topic închis.
Imagine
Imagine
Imagine
Închis