Reclamatie [SGM]Albert

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Vonkevolyov
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mar Iun 18, 2019 1:59 pm

Mar Iun 18, 2019 2:05 pm

Numele tău din joc: Vonkevolyov
Numele inculpatului: [SGM]Albert
Motivul reclamaţiei: Ban fara sa fac nimic
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: https://postimg.cc/7Jnx0VMR
Alte detalii (Opţional): Eu sunt jucator strain si am cerut ajutor cineva pentru traducere.A spus ca baneaza cont pentru ca omor playeri dar nu este problema ca omor playerii pentru ca este PVP Server Metin2.A spus [SGM]Albert ca eu sunt HeungMinSon si ca am interdictie pentru ce am facut dar nu este adevarat pentru ca eu nu sunt HeungMinSon si nu sunt in legatura directa sau indirecta cu ce a facut el pe joc sau forum se poate verifica IP de la calculator.Corect trebuie unban la cont.
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Mar Iun 18, 2019 3:30 pm

În primul rând a fost o decizie la nivel de staff de a se aplica această sancţiune asupra conturilor tale.
Hărţuirea jucătorilor este strict interzisă. Iar tu ai făcut asta într-un mod extrem de abuziv.
Ce este hărţuirea?
Prin hărţuire se înţelege deranjarea altor jucători, împiedicarea acestora de a se mişca, luarea peste picior sau batjocorirea acestora în orice fel.
Prin urmare, [SGM]Albert a procedat corect avertizându-te prima dată. Atâta timp cât nu respecţi indicaţiile unui membru al echipei, rămâne la decizia GM-ului ce sancţiune primeşti. Nu are rost să ne spui că nu eşti HeungMinSon, atâta timp cât ai schimbat ip-urile de zeci de ori şi atunci.

Topic Closed!
Închis