Atentie !

În cazul în care aveţi o nelămurire postaţi aici, de asemenea este locul unde puteţi găsi posibile rezolvări la problemele pe care le întâmpinaţi.
Închis
Avatar utilizator
AdRn
Jucător
Jucător
Mesaje: 39
Membru din: Dum Dec 02, 2018 4:14 am
Oraş: Timisoara
Status: Nothing for you ;d
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: -

Mie Ian 30, 2019 11:06 pm

Salut , se pare ca avem un insistent cu keylogger . Se pare ca dupa Angelo , vor mai urma si alti , chiar si eu .
Astazi seara , dupa ce m-am intors de la prietenă , am dat de o problema la client . Problema stă in felul urmator , dupa mai multe incercari am reusit sa intru pe contul de seturi(pvp) , cum am reusit sa intru ? neestind , bineinteles .
Prima dată mi-a dat un crash pe client , am reintrat , din nou . Am reinstalat clientul crezand ca se va rezolva , ei bine mai rau am facut ...
Cand am incercat sa il dezarhivez , automat mi-a intrat antivirusul cu un troian - , ei bine după asta nestiind, am facut o prostie , dornic sa intru sa mai fac si eu cateva seturi cu amici, am facut asta -
Făcand aia , datele mele se pare ca deja erau pe mainile altcuiva sau cel putin contul imi era deja conectat cand am intrat .

P.s Inainte sa intru , l-am contactat pe blue dar se pare ca nu era la pc sau avea treaba -
Avatar utilizator
Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 264
Membru din: Mie Aug 15, 2018 4:01 am

Joi Ian 31, 2019 7:20 am

Dacă intrii pe toate prostiile și link-uri de la jucători..
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Ian 31, 2019 9:51 am

Nu este keyloger, cei de la windows defender au facut niste modificari la antivirus , astfel patcher-ul nostru il detecteaza ca fiind un virus, dar nu inteleg de ce. Nu am umblat, nu am modificat absolut nimic la patcher. In cursul zilei de azi voi rezolva problema sa nu mai detecteze antivirusurile.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis