Cerere unban/reclamatie

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
TraggerWalle
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Dum Mai 22, 2016 10:34 pm

Mie Dec 21, 2016 2:12 pm

Numele tău din joc:Waffen
Numele inculpatului:Nu pot sa invinuiesc pe nimeni, dar Manu a fost martor si el a actionat
Motivul reclamaţiei:Ieri, in data de 12.21.2016 pe caracterul Waffen, am fost banat folosind BUG TAIS. L-am folosit 4fun 1 minut ceva de genul, totul e ok, am primit ban m-am impacat cu situatia. Astazi un individ pe numele de ''g0ku'' a FOLOSIT BUG TAIS IN DUEL, iar Manu a fost de fata si doar la AVERTIZAT. Problema este ca eu nu am fost avertizat, am luat ban pe neasteptate, reclamatie nu am gasit pe forum impotriva mea, mi se parea corect sa fiu avertizat.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: Am doar o poza, daca e nevoie o trimit, in poza l-am anuntat pe Manu, si el s-a prezentat v3.
Alte detalii (Opţional): Nu vreau sa il invinuiesc pe Manu, dar cine mi-a dat ieri ban pe BUG TAIS cred ca este neserios, deoarece acest player g0ku a folosit in duel bug-ul si nu i s'a intamplat nimic, si a fost si un membru STAFF de fata. Rog rezolvarea acestei probleme. Multumesc frumos si sarbatori fericite !
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Dec 21, 2016 3:42 pm

Depinde de fiecare membru staff daca doreste sa te avertizeze sau nu.
Sa fiu mai indulgent asa ca tot vin sarbatorile te debanez. Sa nu se mai repete.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis