Cerere unban 47.

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
Glomgold
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Joi Aug 11, 2016 11:55 pm

Sâm Noi 05, 2016 9:40 pm

Numele tău din joc: 47
Numele inculpatului: [GM]Medeea
Motivul reclamaţiei: Am luat ban, de cand nu avem liberul arbitrul sa ne impartasim gandurile cu ceilalti? Nu avem dreptul la o opinie sincera? Sunt pus la zid pentru ca-mi exprim opiniile intr-un stil liber care este chiar favorabil, si pe care multi il adopta. Se pare ca pe domnisoara Medeea a deranjat-o un nume "ArisaSclav2" pus de distractie cu mult timp inainte, rog sa-mi fie retras banu`, ca nu mi se pare nimic vulgar in acest nume, sunt cuvinte uzuale, se pare c-am atins-o unde-o doare fara sa stie.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: Banul.
Alte detalii (Opţional): N-am pretentie la mai multe, daca banul nu-mi va fi retras as vrea o explicatie decenta pentru care un asa nume sa fie de o vulgaritate iesita din comun, suntem atat de inculti incat sa nu intelegem o gluma sau o semnificatie?
Avatar utilizator
Hammer Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 276
Membru din: Vin Ian 29, 2016 9:29 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: useyourbrain

Sâm Noi 05, 2016 10:02 pm

Nu respecti modelul de reclamatie dat.Unde iti este dovada/printul ?
O sa iti aduc eu la cunostinta din regulamenul jocului,reg. nr. 11 si regula nr. 12. din "Comportament".

"11. Sfidarea unui membru staff este, de asemenea, interzisă.
Se pedepsește cu blocarea chat-ului timp de 24 de ore în primă instanță.

12. Luarea peste picior sau la mișto a unui membru staff nu este tolerată.
Astfel de infracțiuni se pedepsesc cu blocarea chat-ului sau a contului în funcție de situație."


Si iata si dovada:

Imagine

TC
Imagine
Imagine
Închis