CERERE UNBAN

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
mariius1
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Joi Iun 02, 2016 11:12 pm

Mar Aug 16, 2016 5:37 pm

Numele tău din joc:Alunita
Numele inculpatului:[H]Diana
Motivul reclamaţiei:Am luat ban , fără să stiu de ce .
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: -
Alte detalii (Opţional):Nu cred că e corect să primesc ban fără măcar să am un avertisment , as vrea să stiu pentru ce motiv am luat ban , o dovadă ceva.
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mar Aug 16, 2016 6:05 pm

În primul rând, ți-am explicat și pe Skype motivul banului, dar dacă ții neaparat îți mai arăt odată aici.
Voi incepe prin prezentarea regulamentului jocului: Disclaimer:
Odată cu înregistrarea unui cont pe Metin2 LastFight sau logarea pe unul, ești de acord că orice angajat, fie acela voluntar sau nu, reprezentat de către un tag al echipei ([H], [GM], [SGM], [GA], [TM], [SA] samd) are autoritate deplină asupra accesului contului tău. În cazul încălcării regulamentului, nu vor ezita să te sancționeze.
În plus, niciun jucător nu are dreptul să recurgă la neștiința acestui sau al oricărui alt regulament oficial. Este datoria jucătorilor să se asigure că nu încalcă reguli. Din asta reiese clar că nu este problema noastră dacă tu nu știi regulamentul. Este în interesul tău să-l știi, tocmai pentru a evita situațiile de genul.
Iar acum regula încălcată de tine: D. Răspândirea de informații false ce au ca scop pătarea imaginii serverului este strict interzisă. De asemenea, acuzațiile nefondate aduse staff-ului nu sunt tolerate.
Aceasta se va sancționa cu blocarea permanentă a contului de joc sau chiar al protocolului de internet (adresei IP).
Print-ul cu dovada:
În concluzie, ai fost sancționat conform regulamentului. O seară frumoasă!
Avatar utilizator
Bogdan
Începător
Începător
Mesaje: 124
Membru din: Vin Aug 12, 2016 10:33 pm
Oraş: virtual
Status: Om simplu;
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Mar Aug 16, 2016 6:05 pm

Sanctionarea contului nu se sanctioneaza degeaba.
Ai fost sanctionat deoarece ai incalcat regulamentul.
Ai incalcat urmatoarea regula :
Răspândirea de informa?ii false ce au ca scop pătarea imaginii serverului este strict interzisă. De asemenea, acuza?iile nefondate aduse staff-ului nu sunt tolerate.
Aceasta se va sanc?iona cu blocarea permanentă a contului de joc sau chiar al protocolului de internet (adresei IP).

Data viitoare gandeste-te ce ai facut inainte de a face o cerere de unban.
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Mar Aug 16, 2016 6:10 pm

Cronus scrie:Pro, e băiat de trb nush dc a luat ban
V0r7ek scrie:Pro e baiat de trb
Nu stiu de unde ati tras voi concluzia ca aveti voie sa comentati in sectiunea asta.

Contul ramane blocat. Este datoria ta sa stii regulamentul.

Topic Closed!
Imagine
Imagine
Imagine
Închis