UNBAN Hiroshi

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Vin Aug 12, 2016 9:55 pm

Numele tău din joc: Hiroshi
Numele inculpatului: [SA]MrBlue
Motivul reclamaţiei: Ban
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: http://i.epvpimg.com/YbbIh.jpg
Alte detalii (Opţional): Un tip, RooTAndrei (AndreiiYT) mi-a dat pm pe joc ca Blue i-a dat ban degeaba, si cica s-a enervat si ar fi spart baza de date. Mi-a dat pm pe forum cu baza de date, eu am descarcat arhiva sa i-o dau ca dovada lui Blue. Sa trecem la motivul ban-ului. Andrei mi-a cerut id si pass de la teamviewer sa incerce un site pentru ca lui nu ii mergea. Eu am plecat cateva secunde pana pe hol, si cand am venit Andrei intrase pe ceva site de decriptare (incercase sa decripteze conturi din baza de date) si a facut ss, sa para ca eu spargeam conturi si sa primesc ban. (Avea o ranchiuna fata de mine de cand a aflat ca eu sunt Kasumi). Cand eu am intrerupt conexiunea la teamviewer el deja facuse poza, si i-a trimis-o lui Blue de pe ceva cont anonim ca sa pice vina pe mine. Sper sa se lamureasca problema si sanctiunea sa imi fie retrasa.
Avatar utilizator
Bogdan
Începător
Începător
Mesaje: 124
Membru din: Vin Aug 12, 2016 10:33 pm
Oraş: virtual
Status: Om simplu;
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Vin Aug 12, 2016 10:50 pm

Opiniez ca acest utilizator sa fie deblocat.
Acea baza de date este publica pe YT,este una de foarte mult.
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Vin Aug 12, 2016 10:56 pm

Nu stiu ce fel de baza de date e, stiu ca am primit-o de la Andrei dar nu stiu de ce.







Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Aug 13, 2016 4:56 am

Imagine

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis