UNBAN SecondNoDye

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
Second Metin2LF
Începător
Începător
Mesaje: 82
Membru din: Vin Iul 08, 2016 6:03 pm

Mar Iul 19, 2016 12:12 am

Numele tău din joc:SecondNoDye
Numele inculpatului:[SGM]Reaper / [SA]MrBlue
Motivul reclamaţiei:Am luat ban degeaba .. stiu doar ca l-am facut prost pe allecs dupa ce m-a injurat pe skype si imi zicea 13 ani plm..Pentru asta se da mute 24h cu un avertisment inainte . Prost si un semn obscen este de 30zile ban? .
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:Nu am apucat sa fac deoarece m-a scos din joc si eu ma asteptam la mute nu ban :)) :))
Alte detalii (Opţional):Doresc unban si mute 24h pe acel caracter.

Astept raspunsul ala cat mai repede .
Ultima oară modificat Joi Iul 21, 2016 1:20 pm de către Second Metin2LF, modificat de 5 ori în total.
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Mar Iul 19, 2016 12:51 pm

Regulamentul scrie:Este interzisă folosirea unui limbaj vulgar/urât sau a unor aluzii ofensatoare cu jucătorii sau cu echipa jocului, astfel de acțiuni sancționându-se cu blocarea chat-ului în joc de la 30 de minute și până la 24h în funcție de gravitatea situației. În cazuri speciale, riști blocarea contului.
Cazurile speciale implica sanctiunile majore din trecut. Tu ai mai avut un cont blocat permanent.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Second Metin2LF
Începător
Începător
Mesaje: 82
Membru din: Vin Iul 08, 2016 6:03 pm

Mar Iul 19, 2016 12:59 pm

Contu` acela a fost blocat pentru alta situatie nula . Deci scrie clar . De la 30minute pana la 24 ore . De ce nu-mi dai 24h pe acel caracter si imi scoti banu`? L-am facut doar prost . E de ban ?
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Mar Iul 19, 2016 2:05 pm

Tu nu ai citit ce am scris? Nu conteaza din ce motiv ti-ai luat tu ban pe alt cont. Atat timp cat ai luat ban permanent, ar trebui sa fii constient de regulament si ce implica acesta.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Second Metin2LF
Începător
Începător
Mesaje: 82
Membru din: Vin Iul 08, 2016 6:03 pm

Mar Iul 19, 2016 2:18 pm

Pai pentru simplu fapt ca l-am facut prost si i-am aratat semnu` " _)_ " se da ban ? Macar sa mi-l scurtezi la o saptamana .. Cei ce folosesc buguri la tais si sunt spioni la waruri primesc 7 zile , iar eu fac prost un helper dupa ce ma injura pe skype intr-o confa de 20 de persoane , primesc ban 30zile? :))) Pe contu` vechi am luat ban degeaba , acum la fel :)) E clara situatia . Doresc reducerea banului la 7 zile sau scoaterea banului si mute 24h cum e corect . Apropo , pe acest cont nu am avut niciodata un avertisment sau mute . Direct ban. Nu e corect ce se intampla asupra mea . Astept scoaterea banului si mute 24h sau 480h , cat vreti voi . Dar nu se da ban asa direct pentru asta :)) Serios.

Imi raspundeti si mie concret sa stiu ce am de facut ? Spuneti-mi sa stiu ce am de facut , de 2 zile am facut topicu` asta . Daca voi credeti ca prost e o jignire .. nu am ce sa zic . ASTEPT RASPUNSUL ALA CAT MAI REPEDEE !
Avatar utilizator
Second Metin2LF
Începător
Începător
Mesaje: 82
Membru din: Vin Iul 08, 2016 6:03 pm

Joi Iul 21, 2016 3:42 pm

UP . In caz ca ati uitat :D
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Iul 21, 2016 7:54 pm

Banul ramane.

Topic Closed
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis