UNBAN XTreasurerX

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
Mihai.
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Dum Iun 26, 2016 10:29 am

Dum Iun 26, 2016 11:06 am

1.Numele tău din joc:XTreasurerX
2.Numele inculpatului:Mr.Blue
3.Motivul reclamaţiei:Am fost cam nesimtit si am scris in chat pe STRIGA: Ba Mr.Blue(Propper) tu nu vezi ca omu are probleme in legatura cu metinu....Si imi cer scuze, nu se v-a mai intampla ...
4.Postarea unei dovezi cât de cât incriminatiorii (Obligatoriu de tip video):Nu am avut cum sa fac screentshot cv pt ca nu imi apare nimic mie.... mereu cand intru pe metin scriu ID si parola si imi apare ''Eroare la conectarea la server''... I-am dat unui coleg de al meu sa incerce la el pe calculator si mi-a spus ca la el scrie ''Contul tau este blocat... Am sters metinu l-am luat iar dar degeaba...
5.Alte detalii(Opţional):Am fost prea nesimtit dar nu m-am mai putut abtine... i dadeam pm lui Mr.Blue in legatura cu metinu si nu raspundea deloc... :cry:
Si, LMA Mr.Blue.... Sa fi sanatos si sa iti doresti ce vr tu...<3
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Iun 26, 2016 9:17 pm

Banul ramane.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis