UnBan .

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
qM1zy
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Mie Iun 22, 2016 8:51 pm

Mie Iun 22, 2016 8:58 pm

Numele caracterului:qM1yz
Data banari: ---
De cine ai fost banat: MrBlue .
De ce ai fost banat: Pentru că am avea un player BAN ... şi eu i-am dat PM lui Blue şi nu mi-a zis nimic , mi-a dat kick cred şi scria Contul este Banat .
De ce sa te debanam:Doarece vreau să joc ca un player obişnuit , nu am încălcat nimic şi vreau să mp ierţi blue .

Skype : David.p214 , te rog să vorbim mai bine ... dacă este ceva şi nu am înţeles eu ... sau Kepe ..!
Baftă .
Avatar utilizator
qM1zy
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Mie Iun 22, 2016 8:51 pm

Mie Iun 22, 2016 9:02 pm

qM1zy scrie:Numele caracterului:qM1yz
Data banari: ---
De cine ai fost banat: MrBlue .
De ce ai fost banat: Pentru că am avea un player BAN ... şi eu i-am dat PM lui Blue să-i zic că este nevionovat , şi nu mi-a zis nimic , mi-a dat kick cred şi scria Contul este Banat .
De ce sa te debanam:Doarece vreau să joc ca un player obişnuit , nu am încălcat nimic şi vreau să mp ierţi blue .

Skype : David.p214 , te rog să vorbim mai bine ... dacă este ceva şi nu am înţeles eu ... sau Kepe ..!
Baftă .
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Iun 22, 2016 11:29 pm

Contul ramane banat o data ce nu vii cu dovezi concrete cum ca n-ai facut nimica.
O data ce ai luat ban,inseamna ca ai incalcat regulamentul!

T.C
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis