Unban

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
PortoHERE
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Mie Mai 11, 2016 3:44 pm

Mie Mai 11, 2016 8:57 pm

1. Numele tau din joc : Tues
2. Numele inculpatului: [Mr]Blue [GA]zTn
3. Motivul reclamatiei: ban
4. Postarea unei dovezi cat de cat incriminatiorii (Obligatoriu de tip video) :
5. Alte detalii(Optional) : Dupa cum spun colegii mei DANYTO, Lorren, Sokke si multi alti, am luat ban pe nedrept unii dintre noi, pe motivul, send ! Eu recunosc, am incalcat regulamentul cu tulburarea linistii la eveniment.
Eu am specificat clar, atunci cand trebuia sa ies am facut schimbare cu una dintre rezervele mele.
Deci eu nu cred ca se i-a ban permanent ca am parasit evenimentul fara sa imi las un coleg in locul meu, pana la urma rezervele de ce au mai fost bagate, eu sincer m-am invatat minte, daca merit a 2-a sansa oferitimi-o, daca nu o sa va respect in continuare, eu propun sa ma lasati cateva zile sa va dati seama daca a fost o greseala sa ma 'unbanati' prin comportament, hack si alte prostii.Multumesc mult.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Mai 12, 2016 1:38 am

Am spus clar
Cine iese = Ban Permanent
Sper ca am lamurit.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis