unban-NegoN

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
asdFlaviuSs
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Dum Ian 31, 2016 11:30 am

Sâm Mar 26, 2016 11:39 am

1. Numele tau din joc : NegoN
2. Numele inculpatului:Nu am un nume anume, efectiv nu stiu cine.
3. Motivul reclamatiei: unban.
4. Postarea unei dovezi cat de cat incriminatiorii (Obligatoriu de tip video) : Nu am ce dovadă sa atașez, am ban :-?
5. Alte detalii(Optional) : Reluând 'paragrafele' de mai sus, nu am ce dovadă sa atașez, nu stiu de ce am ban... Nu am greșit cu nimic, zic eu, așa că aș dori unban sau dovada la adresa mea, dovada pentru care am fost banat, iar daca aceasta exista, dar ma indoiesc, eu am sa renunț la cerere.

Mulțumesc!


(Imi cer scuze pentru nerespectarea itemilor, in reclamatia precedentă, nu am vazut acel model.)
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Mar 26, 2016 11:41 am

Cand ai luat ban?
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
asdFlaviuSs
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Dum Ian 31, 2016 11:30 am

Sâm Mar 26, 2016 2:00 pm

Nu știu ce nu a fost clar, nu am idee cum sau de ce... Am contul banat, am si menționat, daca exista un argument pentru care am fost banat sa mi se aduca si mie la cunoștință, pentru ca eu nu știu nimic.
Avatar utilizator
asdFlaviuSs
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Dum Ian 31, 2016 11:30 am

Sâm Mar 26, 2016 2:01 pm

Am luat ban in perioada acesta de inactivitate pe care am avut o.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Mar 26, 2016 11:51 pm

Nu gasesc nimic in loguri,inseamna ca n-ai luat ban acum,ci acum cateva luni bune.
Nu am loguri de atunci.
Oricum,ai facut ceva de ai luat ban.
Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis