O intrebare foarte buna !

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
DamwonKia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 157
Membru din: Dum Mai 28, 2017 11:50 pm
Oraş: Phenian
Status: Ruined King
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Challenger

Lun Ian 31, 2022 7:32 pm

Numele tău din joc: showmaker1 (id cont)
Numele inculpatului: habar nu am
Regula încălcată: nici una
Durata banului: nu e ban
Motivul pentru care considerați că meritați unban: sunt foarte curios de ce am parola schimbata la cont cat timp nu e banat si nu am facut nimic. Nu ma luati cu prostii de genul ca a fost spart contul pentru ca mailul nu a fost schimbat si sunt destul de sigur ca nu poti schimba parola fara mail.
Alte detalii (Opţional): as vrea sa aflu si eu de ce mi s-a schimbat parola la cont cat timp nu am facut nimic si am dat iteme alt sv/lol pe iteme aici. Contul a fost inactiv 2 saptamani si cand am vrut sa intru nu a mers pentru ca am tot schimbat la el. Asa mult va placeau seturile alea perso? Daca era asta puteati sa mi cereti ca va dadeam si voua sa purtati nu era problema de asta sau s-a gasit cumparator la ele ? xDDDDD
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Phenex
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Joi Feb 27, 2020 10:25 pm
Oraş: milmoi
Status: puternyk
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Tsukuyomi

Lun Ian 31, 2022 9:41 pm

Mafia MT2LF loveste din nou, urat...

ACCEPTAT T/C ahahah
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Feb 02, 2022 12:57 am

Îmi pare rău dar contul rămâne blocat permanent deoarece ai încălcat regulamentul jocului.

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis