Unbann

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
tonyyxx96
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mar Apr 20, 2021 11:12 pm
Oraş: iasi
Status: safafa
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: sukar

Lun Apr 26, 2021 12:09 pm

Numele tău din joc:[VERSAT]Toni
Numele inculpatului:[GA]MATEI
Regula încălcată:Cica am injurat staful , daca tot sunt banat vreau si eu o dovada , ca am injurat staful , ca sa vada si lumea daca is banat pe bune , sau doar ca aveam itm .
Durata banului:PERMANENT CRED
Motivul pentru care considerați că meritați unban:Penru ca nu am injurat pe nimeni , si sunt nevinovat puteti verifica , si daca tot am injurat staful , nu se da si o dovada la om , sau sa se lase aici in topic sa vada si lumea , sau se baneaza asa pe ochii frumosi , din cate mi-a zis baieti nu sunt singurul banat asa .
Alte detalii (Opţional):Sa lasa-ti dovada sa vad si eu pe ce motiv am luat ban , pe langa asta am parola la cont schimbata , dc ati intrat pe cont ? daca contul e banat , atunci sa ramana banat , dc ati intrat pe cont sa imi luati din itm sa le da ti mai departe , cand eu nu am facut nimic , si is banat nevinovat ?
Avatar utilizator
DamwonKia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 157
Membru din: Dum Mai 28, 2017 11:50 pm
Oraş: Phenian
Status: Ruined King
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Challenger

Lun Apr 26, 2021 2:12 pm

Îmi pare rău dar contul rămâne blocat permanent deoarece ai încălcat regulamentul jocului.

Topic închis.
Imagine
Imagine
Imagine
Închis