UNBAN

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
tonyyxx96
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mar Apr 20, 2021 11:12 pm
Oraş: iasi
Status: safafa
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: sukar

Mar Apr 20, 2021 11:20 pm

Numele tău din joc:[VERSAT]Toni
Numele inculpatului:[GA]MATEI
Regula încălcată:CICA AM INJURAT STAFUL
Durata banului:PERMANENT CRED
Motivul pentru care considerați că meritați unban:Penru ca nu am injurat pe nimeni , si sunt nevinovat puteti verifica , [GFX]Alexandrino nu era on la ora aia puteti verifica .
Alte detalii (Opţional):Am avut ce am avut de zic , mersi
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mar Apr 20, 2021 11:45 pm

Parerea mea e ca nu meriti unban, minti cu nerusinare ca nu ai injurat un membru staff respectiv [GM]Alexandrino/ [GFX]Alexandrino, pot sa te informez ca si GFX UL face parte din STAFF ( pe joc mi ai spus ca gfx ul nu face parte din staff si ca l ai injurat cand era si gfx)

Iti las urmatorul paragraf la indemana, te rog sa il citesti cu atentie :
1. Este interzisă jignirea în orice fel direcționată către jucători sau staff, indiferent de relația cu aceștia. Aluziile ofensatoare sunt de asemenea interzise. Prescurtările vor fi interpretate mereu precum ar avea un înțeles negativ.
Insultele aduse jucătorilor se pedepsesc cu blocarea chat-ului de la 15 minute până la 12 ore în funcție de gravitate și frecvență.
Insultele aduse unui membru staff sau serverului se pedepsesc cu blocarea chat-ului de la 12 ore până la 24 de ore sau blocarea temporară sau definitivă a contului.
Insultele pe la spatele unui membru staff sunt mult mai serioase, contul tau putând fi blocat direct pentru acestea.

Pe chat este permisă orice limbă.

În acest moment, staff-ul nu monitorizează activ chat-ul. Dacă sunteți jigniți sau credeți că un jucător încalcă regulamentul, va trebui să deschideți un topic la secțiunea “Reclamații playeri”.

Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Apr 20, 2021 11:51 pm

Îmi pare rău dar contul rămâne blocat permanent deoarece ai încălcat regulamentul jocului de nenumarate ori.

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis