Cerere unban - [Migos]Quavoo

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
Quavoo
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Sâm Feb 23, 2019 4:52 pm
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: StayDown

Mar Apr 28, 2020 12:59 am

Numele tău din joc: [Migos]Quavoo
Numele inculpatului: Nu detin aceasta informatie .
Regula încălcată: Nu am gasit nici un motiv pentru aceasta sanctionare .
Durata banului: Nu stiu exact durata acestui ban , dar presupun ca acesta este permanent caci pe site la "Contul meu" si la campul "stare cont" scrie "BLOCK".
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Motivul pentru care consider debanarea acestui cont sau "unban"-ul , este pentru ca , niciodata nu am avut o reclamatie de 2 ani de cand activez pe acest cont, nu am incalcat nici o regula din regulament , si sunt o gramada de jucatori vechi care probabil imi cunosc reputatia curata ca sa spun asa.
Alte detalii (Opţional): Activez pe acest cont dupa cum am spus si mai sus de aproximativ 2 ani cu mici pauze , niciodata nu am fost sanctionat . Am avut mici pauze acest lucru este drept dar mereu am fost activ , ultima logare pe acest cont a fost prin luna februarie iar acum cand am vrut sa intru pentru o noua revenire mi-a aparut mesajul "Acest cont a fost blocat" , specific ca pe site pot sa ma loghez , dar in joc nu , si ma scuzati caci nu stiu motivul/durata/si incupatul dar pur si simplu m-am trezit cu contul blocat fara vreo reclamatie sau sanctiune . Eu doar doresc sa ma joc pe acest sv frumos pe care am o gramada de amintiri si prieteni. Consider ca mereu am avut respect fata de orice player fie incepator sau veteran , si fata de orice membru al staff-ului , indiferent de nivelul gradului sau . Multumesc pentru timpul acordat . Si sa speram ca lucrurile se vor rezolva .
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Mar Apr 28, 2020 4:00 am

Contul a fost deblocat. Bafta la joc!

Topic închis.
Închis