Cerere unban - [Bby]Moan

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
RomelaFantastick
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mar 25, 2020 7:42 pm
Oraş: Buzau
Status: Bun
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: Enais

Mie Mar 25, 2020 7:45 pm

Numele tău din joc: [Bby]Moan
Numele inculpatului: [OwN]Manu
Regula încălcată: Nici una. Mi-a dat ban pentru că eu și Adah ne-am spus părererile personale despre el pe discord.
Durata banului: Permanent.
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Motivul este simplu, a favorizat jucătorii și mie nu mi-a plăcut acest lucru și mi-am spus părerea, poate că părerea mea a fost mai jignitoare adresată lui, dar nici el nu a tratat pe toată lumea corect. Doresc unban pentru a juca iar pe acest server.
Alte detalii (Opţional): Mulțumesc!
Avatar utilizator
nunuYT
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Mar 18, 2017 2:07 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Oskury

Mie Mar 25, 2020 11:31 pm

Unban meriti dar pentru cat ai injurat pe server meriti 2 ani de mute cu dobanda =))))))))
Avatar utilizator
nunuYT
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Mar 18, 2017 2:07 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Oskury

Joi Mar 26, 2020 11:58 am

PRO btw
Avatar utilizator
nunuYT
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Mar 18, 2017 2:07 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Oskury

Joi Mar 26, 2020 11:59 am

RomelaFantastick scrie:
Mie Mar 25, 2020 7:45 pm
Numele tău din joc: [Bby]Moan
Numele inculpatului: [OwN]Manu
Regula încălcată: Nici una. Mi-a dat ban pentru că eu și Adah ne-am spus părererile personale despre el pe discord.
Durata banului: Permanent.
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Motivul este simplu, a favorizat jucătorii și mie nu mi-a plăcut acest lucru și mi-am spus părerea, poate că părerea mea a fost mai jignitoare adresată lui, dar nici el nu a tratat pe toată lumea corect. Doresc unban pentru a juca iar pe acest server.
Alte detalii (Opţional): Mulțumesc!
Manu nici nu mai face parte din staff =)) poti sa scoti [OWN]
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Mar 26, 2020 1:47 pm

Îmi pare rău dar contul rămâne blocat permanent deoarece ai încălcat regulamentul jocului.

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis