Cerere unban FloRidaPain,Ohshi,TravissScott

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
FloRidaPain
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mie Ian 08, 2020 1:54 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Oskury

Mie Ian 08, 2020 2:20 pm

Numele tău din joc: FloRidaPain,Ohshi,TravissScott
Numele inculpatului: [OwN]Manu
Regula încălcată: Acuzat de spargerea unui cont si stergerea caracterului
Durata banului: Ban permanent
Motivul pentru care considerați că meritați unban:Eu am facut un negot intre Metin2LF si Metin2Al@sk@ cu Ruless,am primit king war,king SAMANx2,king ninja,king2sura,set perso crescentmoon,legendary,2talismane,1 pet nou,pergament schimbare nume pet, am dat la schimb pe acestea 600b + perso ninja pe Metin2Al@sk@.Caracterul de pe care am facut negotul se numeste FwuthSamance l-am sters deoarece avea nume obscen si Ruless tot spunea sa i dau itm in + si nu ma lasa in pace.Manu ma acuza ca am intrat pe contul lui CopaceL si i am furat itemele si i-am sters caracterul,intrebarea mea este de unde as fi avut acces la contul lui CopaceL?Si sa spunem prin absurd ca as avea contul lui,de ce ip ul lui CopaceL nu apare pe caracterul sters?Vreau sa va spun ca nu am furat pe nimeni si nu am sters niciun caracter a vreunui jucator,eu doar am sters caracterul meu,poti verifica id-ul caracterului de pe care a fost facut contul si poti vedea ca defapt contul este al meu si nu este a lui CopaceL,IP-ul lui CopaceL nu apare pe contul de pe care am facut negotul.Manu poate sa verifice IP-urile ca doar pe conturile mele este IP ul meu si nu am intrat pe contul lui CopaceL.Te rog verifica caracterele de pe contul de pe care este sters caracterul daca corespund cu caracterele de pe contul lui CopaceL.
Alte detalii (Opţional): Te rog sa verifici toate amanuntele,caracterele,ip urile si sa vezi ca nu am intrat pe niciun cont a niciunui jucator.Am pus @ deoarece nu ma lasa sa termin topicul pentru ca era interzis sa pun cuvantul.
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Mie Ian 08, 2020 4:01 pm

Îmi pare rău, dar contul rămâne blocat deoarece ai încălcat regulamentul jocului.

Topic Closed!
Închis