Cerere unban eclypse si Albert

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
eclypse69ytb
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Joi Oct 10, 2019 9:40 pm
Oraş: Rovinari
Status: Nimic interesant
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: 1SkillDown

Joi Oct 10, 2019 9:44 pm

Numele tău din joc:[REGE]Eclypse si pe war si pe ninja
Numele inculpatului:[TEH]MrBlue
Regula încălcată:Complice la ce ca am itemele lu albert la mine de 3 4 luni si le tin cu imprumut asta e ceva ilegal si nu stiu ?
Durata banului: ban permanent
Motivul pentru care considerați că meritați unban:Coaie sa fim seriosi da o in mama ei de treaba imi dai ban pentru motivul asta asta e ban sau motiv ?
ce pana mea am facut nu am facut nicio ilegalitate nu sunt complice la nimic cu absolut nimic am doar itemel lu albert la mine de mult facem schimb intre iteme de mult ne cunoastem de atata timp 7 ani totusi
Alte detalii (Opţional):Nu mi se pare normal sa iau ban pentru asa ceva acum tu stii daca am luat ban pentru motivul daca tu il consideri asta motiv e bine dar gresesti amarnic cand banezi fara motiv pe cineva
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Oct 10, 2019 10:53 pm

Îmi pare rău dar contul rămâne blocat permanent deoarece ai încălcat regulamentul jocului.

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis