CERERE UNBAN

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
adriancosmin01
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Oct 05, 2019 3:48 pm
Oraş: Bucuresti
Status: 21 de ani ,
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: 1SD

Sâm Oct 05, 2019 3:55 pm

Numele tău din joc: iManevra , Tazzy , Criisa .
Numele inculpatului: : MrBlue
Regula încălcată: "Tentativa de negot cu paysafe "
Durata banului: Ban Permanent .
Motivul pentru care considerați că meritați unban: 1. am luat ban dupa o conversatie pe whatsapp unde a fost pusa poza mea
2. si eu am 2 numere si pot face asta sa regizez o conversatie
3. il rog pe cel care a facut asta sau pe Blue sau cine verifica chestiile astea sa ii ceara numarul de la care s-a vorbit si daca ala e numarul meu , aveti dreptate dar daca nu e , si asta e 100% e slab sa poti fi pacalit asa usor , numarul meu il las oriunde la orice GM vrea sa verifice , acel baiat care a regizat asta sa lase ss cum am vorbit eu pe metin despre vandut si paysafe si etc + numarul meu la acea persoana de pe whatsapp daca in detalii apare numarul meu este totul ok . Va rog sa verificati de pe ce numar s-a vorbit si sa imi dati o dovada clara pe metin ca am vorbit sau de pe numarul meu nicidecum numarul lu altu . Daca dati ban pentru ca am iteme :)))) scoateti barbutu . AM POZA CU CONVERSATIA FALSA IN CARE NUMARUL INCEPECU +4 IAR NUMARUL MEU INCEPE CU ALTCEVA :) POT DEMONSTRA
Alte detalii (Opţional): Alte detalii adăugate de dvs: Astept RASPUNS .
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Oct 05, 2019 7:54 pm

Îmi pare rău dar contul rămâne blocat permanent deoarece ai încălcat regulamentul jocului.

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis