Cerere unban Vonkevolyov

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
Vonkevolyov
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mar Iun 18, 2019 1:59 pm

Mar Iun 18, 2019 5:01 pm

Numele tău din joc: Vonkevolyov
Numele inculpatului: [SGM]Albert
Regula încălcată: Niciuna , ma fac vinovat pentru delictul de omorare a playerilor.
Durata banului: Ban IP
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Reclamatie [SGM]Albert Aici [GA]Manu spune ca a fost o decizie a echipei sa iau ban IP pentru hartuirea jucatorilor.Potrivind regulilor Metin2LF
"3. Hărţuirea jucătorilor este strict interzisă. Prin hărţuire se înţelege deranjarea altor jucători, împiedicarea acestora de a se mişca, luarea peste picior sau batjocorirea acestora în orice fel.
Încălcarea acestei reguli poate duce la kick / kill sau mute. Rămâne la dispoziţia adminului sancţiunea pe care acesta o va aplica."
Deci un ban nu poate fi adus in discutie aici.Nu sunt HeungMinSon , nu am legatura cu ce a facut. Daca spuneti ca sunt aduceti si dovezi , nu doar asa simplu, nu am acelasi IP , nu am legatura cu el.Daca sunteti de alta parere , demonstrati.
Alte detalii (Opţional): Detin alte conturi , nu am investit bani in joc , deci nu este importanta atat de mare daca iau unban sau nu , problema este ca acesti membrii ai echipei incalca regulile serverului.
Imi pare rau [GA]Manu , insa din regulile forumului rezulta ca este interzis ban-ul pentru omorarea jucatorilor.
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Mar Iun 18, 2019 5:07 pm

Felicitări, ai fost sancționat cu ban pe forum 7 zile.

Topic Closed!
Închis