CERERE UNBAN

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
Andreii
Începător
Începător
Mesaje: 96
Membru din: Dum Ian 17, 2016 9:43 pm

Dum Mar 06, 2016 1:35 am

1. Numele tau din joc : zAndreii
2. Numele inculpatului: -
3. Motivul reclamatiei: Ban ..
4. Postarea unei dovezi cat de cat incriminatiorii (Obligatoriu de tip video) : -
5. Alte detalii(Optional) : Ţin să spun că până să iau ban am vrut să intru pe site şi nu mergea după aprox. 10 minute funcţiona foarte bine , am ieşit după metin şi am intrat pe la 1 şi ceva noaptea... văd site schimbat tot , vreau să mă loghez şi pur şi simplu scrie că nu este bună parola sau id . Perfect am aflat parola am schimbato tot ce trebuie şi îmi scrie Contul este blocat :) Voi revenii şi cu un video ... Şi vreau să mai menţionez că am site-uri în valoare de 500 şi ceva de lei şi ar fi foarte păcat să le pierd să spun că okay am contul banat dar eu totuşi mi-aş vrea alea înapoi aveam aşa : 4 sih roşii M , 2 sih vip M , 1 dread M , 1 turban M , 3 pet STR , 3 pet INT , 4 acc site: 1 brăţară war, 1 colier war , 1 colier ninja, 1 colier sura / şaman nu mai ţin bine minte ... Dar akm totul depinde de domnul Blue şi domnul Kepe ce vor face cu contul meu
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Mar 06, 2016 1:14 pm

Dai drumu de aici hekere
Stii foarte bine de ce ai luat ban

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis