Cerere Unban

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Sk1lzz
Începător
Începător
Mesaje: 109
Membru din: Sâm Aug 18, 2018 6:29 pm
Oraş: Confidential
Status: Solo
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Arges

Vin Mar 08, 2019 2:34 pm

Numele tău din joc:EndTheOn
Numele inculpatului:[SA]Adonis
Regula încălcată:Nici una
Durata banului:Permanenta
Motivul pentru care considerați că meritați unban:Deoarece nu am facut nimic , daca scrie in regulament undeva ca nu am voie sa am prea multe iteme inseamna ca eu nu vad bine v-am aratat poze. Si eu nu cred ca daca nu donez nu pot ajunge la 64 kinguri va pot arata ca pot sa castig/pierd 20 maini la rand
Alte detalii (Opţional):Multumesc
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Vin Mar 08, 2019 3:37 pm

După cum ti s-a mai spus, nu e vorba de acele iteme, ca te-am banat ca ai avut prea multe sau mai stiu eu. Te-am banat pentru ca nu le-ai facut cinstit, ai comis unele greseli care, bineinteles te-au dat de gol. Nu vreau sa intru in aceste detalii pentru ca le stii destul de bine, însă intrebarea aceea rămâne "De unde ai facut tu rost de iteme pe acest server?" Pentru ca tu nu ai donat, nu poti spune că ai muncit pentru ca nu ai nici macar 3 luni pe server, evenimente nu ai câștigat. Si sa spunem ca ai reusit sa faci rost de iteme cumva, printr-o modalitate de prost gust, stiu si eu, o țeapă, un cont spart. Dar, acum intervine următorul lucru, pe care eu cel puțin cred ca tot serverul il stie, barbutul e facut in asa fel incat sa câștigi, dar și sa pierzi..În schimb tu nu ai pierdut, doar ai câștigat. Cand o sa ai niste argumente valide pentru faptele tale sa revii cu o cerere de unban, în momentul de fata ai adus si acuzații nefondate asupra staff-ului cum ca ai fost banat pentru ca ai deținut prea multe iteme.


În concluzie, contul rămâne banat permanent pentru ceea ce ai facut, în plus ai reusit sa mai aduci si acuzații nefondate. Pana acum ai doua motive concrete.



Topic închis!
Închis