Cerere unban

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
Anfeliss.
Începător
Începător
Mesaje: 128
Membru din: Vin Iun 15, 2018 1:49 pm
Regat: Albastru
Caracter: Şaman
Breaslă: Oskury

Vin Aug 17, 2018 3:34 am

Numele tău din joc: [Miss]Anfeliss
Numele inculpatului: [GM]Arisa
Regula încălcată: Puncte war
Durata banului: Temporar
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Consider ca merit un-ban deoarece nu a fost war pe puncte si nu am avut nicio legatura cu breasla adversa. Am dat war cu o breasla "Alternative" la nimereala, m-a contactat pe pm daca dam war, am intrebat cati are on mi-a zis ca are 5 on la ora aia si am dat, s-au luptat cat au putut daca ei n-aveau itm de bataie si aveau costume simple a fost problema lor sa fie sanatosi si sa nu mai intrebe alta data aiurea. Nu s-a lasat nimeni din breasla adversa omorat, toti s-au luptat. Ca era diferenta mare de puncte din cauza ca ei erau 0 la capitolu site-uri e fix alta treaba, ei s-au vazut capabili, eu doar am dat war
Alte detalii (Opţional): Au inceput toti terminatii invidiosi pe striga cu "war pt puncte" si acuzatii din astea nefondate de cand am provocat breasla aia la war, nici nu incepuse waru arena sa vina sa vada ce si cum sta treaba
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Vin Aug 17, 2018 4:34 am

După cum ţi-am spus şi pe joc, este imposibil ca cei din bresla adeverasară să nu facă nici măcar un punct.În primul rând, dacă ştiai că eşti nevinovată veneai direct cu reclamaţie pe forum, nici de cum nu îţi mutai itemele pe alt cont cum ai procedat, mai ales că deja dădusem anunţ cum că ai fost sancţionată cu ban 7 zile şi nu am apucat să-ţi dau kick. În al doilea rând, când am anulat war-ul, imediat liderul celeilate bresle şi-a şters caracerul neapucând să-i dau ban, iar chestia asta este destul de dubioasă.Nu îmi întrerupeam eu activitatea dacă nu eram asaltată cu pm-uri "du-te la war, este war de puncte" iar în momentul în care am anulat war-ul, scorul era de 90-0, pe aoclo, iar de aici reiese clar că se lăsau omorâţi.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Aug 17, 2018 4:39 am

Ai primit raspuns la cererea de unban.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis