Cerere unban !

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
Bobo.
Jucător
Jucător
Mesaje: 37
Membru din: Joi Mai 10, 2018 3:47 am
Oraş: Padova
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Vin Aug 17, 2018 1:37 am

Numele tău din joc:[REGE]Bobo
Numele inculpatului:[SA]MrBlue
Regula încălcată:Am fost acuzat de furt /:)
durată banului:Permanent
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Am fost acuzat pe nedrept că as fi spart un cont, Ți-am demonstrat si eu cât si alte persoane Blue că eu nu am fost amestecat in spargerea acelui cont, si recunoscându-ti până si detinătorul contului că a dat contul altcuiva nu inteleg pentru ce să rămân banat asa aiurea.Am văzut că au fost debanate alte conturi care au avut antecedente mult mai nasoale si au fost debanate eu odată ce nu am nici o legătură cu furtul acelor itemele consider că merit unban. + Că am ceva timp de când sunt pe acest server si nu am fost acuzat niciodată că aș fi furat ceva si acum să fur niste chestii minuscule !
Alte detalii (Opţional):
SCREEN-URI DATE DE CATRE BLUE:
1. .In acest screen putem observa cum eu de pe contul lui Cosmin,el spunandu-mi sa deschid pachetele cumparate de pe site ''system''. (era in confa cu toti si a recunoscut chiar si de fata cu tine.)
La ''dat negot'' Cosmin a spus de fata cu toti martorii din conferinta sa intru pe contul lui si sa-i dau lui Corvigel sa joace la barbut ce se vede.A recunoscut si asta(ti-a spus si tie asta),Corvigel era cu partajarea cand se juca cu Things.
2. .In continuare vedem cum se joaca barbut de pe ip-ul lui Corvigel si Things pe granate.(Corvigel a pierdut seturile perso si a ramas cu granate)
3. .Aici se vede destul de clar cum ip-ul de Romania(Bacau),asa presupusul tovaras a lui Cosmin(vorbele lui),negociaza itemele lui Cosmin pe alt cont.(Si despre tovarasul lui ti-a spus)
Se vede foarte clar ca eu nu am furat nimic,ci acel ip cu care nu am nicio legatura.
Rog sa se verifice cu atentie ip-urile.Cand te-am bagat ultima oara in conferinta sa-ti explic tot ce am scris aici,ti-a recunoscut si Cosmin asta,dupa ai parasit conversatia si ai lasat treaba asa.Am fost banat pe nedrept.
Multumesc frumos ! Vreau să răspundă la accest topic doar Blue !
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Vin Aug 17, 2018 1:49 am

##Editat

Am discutat cu MrBlue si am luat hotararea de a te debana pe tine , a cautat si tu nu ai fost complice , dar tine minte , mai ai o sansa , nu o irosii.

Disclaimer :

- De acum nu ne vom mai baga pe conturi sparte sau furate.

Topic inchis.
Imagine
Închis