Cerere unban

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
XRamsesX
Jucător
Jucător
Mesaje: 28
Membru din: Mie Noi 30, 2016 3:05 pm

Mar Iul 24, 2018 6:38 pm

Numele tău din joc: XShangX
Numele inculpatului: Blue
Regula încălcată: Nu mai stiu sigur exact,dar ceva in legatura cu stergerea unui king de catre un membru staff
Durata banului: Permanent
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Pai am luat ban acum 1 an jumatate si nu am gresit niciodata sau macar sa am vre-o reclamatie,Stiu ca ma ai la block pe skype dar poate reusim cumva sa o scoatem la capat,sper sa ma intelegi....am gresit doar 1 data neintentionat.Dar la itm care le am avut,va dati seama cum ar fi sa te sparga unu fara ca tu sa ai nicio vina (7 kinguri si 1600 acc in aceea perioada).
Alte detalii (Opţional): Am mai jucat si alte servere,dar as vrea sa revin in aceasta comunitate si pentru ca sunt un bun negociator in afaceri :D :ymhug: 8-| .Am si dovada de cand e contul creat daca vreti.
Avatar utilizator
Rop Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 238
Membru din: Vin Aug 04, 2017 3:49 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Te omor!
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: BT

Mar Iul 24, 2018 9:53 pm

Desi esti doar un copil ce traieste in joc si toata viata lui a fost sa stranga accesorii pe joc si sa se laude cu ele, iar ca player sa fie 0 din toate punctele de vedere posibile, sunt pro pentru debanarea ta.
Totusi, la motivul debanarii puteai scrie direct: da domne, am gresit, sunt copil, toti fac asta, dar vreau sa joc corect, da-mi o sansa.
Nume joc: Nutty
Nutty vs regatul albastru:


Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Iul 25, 2018 2:19 am

Sa zicem ca te iert, hai fie de la mine...
Contul a fost deblocat. Bafta la joc!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis