Cerere unban WEZY

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
WEZY
Începător
Începător
Mesaje: 73
Membru din: Sâm Feb 18, 2017 9:32 pm

Mar Aug 22, 2017 10:50 pm

Numele tău din joc: WEZY
Numele inculpatului: MrBlue
Regula încălcată: reclama cica :))
durată banului: permanent
Motivul pentru care considerați că meritați unban: In printul in care cica am facut reclama , nu scrie serverul pe care eram ...nu trebuie sa scrie in dreapta metin2lf ? eu asa stiu , cred ca v-ati uitat regulamentul , este o poza facuta stramb cu telefonul :)) nu este nici o dovada ca eram pe metin2lf :)) cu poza facuta cu telefonul si fara sa se vada sv dati ban ?
Alte detalii (Opţional): Cer unban deoarece nu este nici o dovada ca sunt pe metin2 lf cand am spus asta, si cica manu sa-mi faca reclamatie . :)) astept printul unde scrie ca sunt pe metin2 lf .
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Aug 22, 2017 10:53 pm

Data si ora conteaza la reclamatii pentru mute, in caz ca e falsificat printul sau ceva. Faci pe prostu acum ca nu erai tu.
Hai sa fim seriosi. Vrei sa mai zic? Se vede clar textura si beta + breasla StealingLife din map1 ca e pe LF si multe altele.
viewtopic.php?f=25&t=12444

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis