[Cerere UnBan] grizzLY1337

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
GRiZZLY
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Lun Noi 28, 2016 12:10 am

Lun Noi 28, 2016 12:51 am

Numele tău din joc: grizzLY1337
Numele inculpatului: Nu stiu. Il banuiesc pe Kepe. ^^
Motivul reclamaţiei: Ban pe motiv ca am zis : Serverul este pvp si are bug vizual esti nebun ? ( eu vorbind cu cineva din chat dupa ce s-a dat reboot, el fiind de acord cu mine )
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: |
Alte detalii (Opţional): Inainte de asta am scris : Astia din staff, cand rezolvam si noi bugul vizual, ala j*gos ? ( la nervi pentru ca pur si simplu aveam iteme mult mai bune decat altii, jucam vs playeri cu iteme site, dadeam cate 10k dar ii vedeam cand in spate cand in dreapta mea si nu prea este confortabil si distractiv acest bug, cand pe metin scopul tuturor cred, este sa se distreze )

Nu stiu ce am gresit cand am spus cuvintele de mai sus, puteti intreba orice player si garantez ca peste 90% vor spune ca nici lor nu le place acel bug. Daca este altceva, astept sa ma lamuriti.

No offence, n-am nimic cu nimeni, strict cu bug-ul acela si fiindca a aparut. Daca era din cauza limbajului, cred ca imi reveneam dupa un mic mute asa cum scrie si in regulament.

Peace.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Lun Noi 28, 2016 11:31 am

Nu mai stiu sigur dar inafara de bug cred ca ai injurat si staff-ul. Repet nu sunt sigur.
In fine,contul urmeaza sa fie debanat , pe viitor fii calm si ai grija la limbaj.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis