Reclamatie [SGM]Manu

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
heu0
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Dum Iun 02, 2019 11:10 pm

Dum Iun 02, 2019 11:12 pm

Numele tău din joc: HeungMinSon
Numele inculpatului: [SGM]Manu
Motivul reclamaţiei: Ban dat in mod eronat.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:Se poate verifica în consolă că mi-a dat ban pe motivul de teleport hack.Dovada că am folosit acest hack trebuie el să o prezinte si sunt sigur că nu există.Aștept să văd dovada care să certifice faptul că am folosit acest hack.
Alte detalii (Opţional): Sunt un jucător străin și m-am folosit de o persoană pentru a îmi traducere reclamația cu scopul de a fi luată în considerare de superiorii lui [SGM]Manu care în mod normal să îl înlăture din staff(nu cunosc pe ce corectitudine se bazează acest server).Pentru a afla unde sunt jucătorii și unde se teleportează aceștia am folosit 10 conturi ca puncte de referință(lucru care se poate verifica cu IP) pe diferite mape ci nu programe care să mă servească in acest scop.Solicit ridicarea imediata a banului pe IP, respectiv eliminarea lui [SGM]Manu din funcția de SGM.
După ce că îmi vii cu asemenea gunoaie , mai ai tupeul să închizi reclamația?Cum poate așa ceva să fie clasat ca drept folosire de hack?Tu nu vezi în ce hal sunt făcute filmările alea?
Voi nu sunteți în regulă ? Mi s-a făcut o nedreptate pe care am semnalat-o și îmi închideți reclamațiile?E chiar atât de greu de înțeles că filmările sunt de proastă calitate , camera nu este focusată pe mine și nu arată nicidecum că am folosit hack? Ce este atât de greu de înțeles?Este o nedreptate care trebuie remediata de urgență
1.Verdictul este debanarea contului deoarece nu am folosit hack , iar dovada aceea este total irelevantă.
2.Dovada este un gunoi si NU arată că am folosit hack . După cum am spus filmarea este de proastă calitate și nu este focalizată intotdeauna pe mine ( se poate observa cu ușurință în intervalul ( secunda 2-3 ) din al doilea clip.
3.Nu am primit un răspuns valid la reclamație , numai niște retardați ar putea să ia în considerare astfel de dovadă de hack .
4.Am fost banat pe IP pe nedrept?Plângere nefondată?Nu am folosit niciun hack niciodată pe server , iar filmulețele acelea nu arată nimic.
5.Nu este treaba mea cine dă reply si cine nu.
6.Limbajul este cât se poate de adecvat si prezintă exact ce este neînregulă!Este vorba de abuz de ban
7.După cum am spus am fost banat fară să folosesc niciun hack și oricine se uită pe filmări își pot da seama că nu arată prezența niciunui hack.Dacă aveam hack mă puteam teleporta si unde îi trăgeai tu.
8.Reclamațiile au un scop evident.
Logic [SGM]Manu , dacă nu ești capabil să porți ca un bărbat o discuție cu argumente , sunt nevoit să fac mai multe topicuri pentru a transmite ceea ce am de spus.
Avatar utilizator
Metin2 International
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 319
Membru din: Joi Noi 02, 2017 6:21 pm
Status: > blessed <
Caracter: Sura
Breaslă: Perfection

Lun Iun 03, 2019 4:12 am

Ţi-ai primit deja răspunsul.

Topic închis.
Imagine
Imagine
Închis