Părerile userilor/echipei despre membrii Echipei Metin2LastFight

Aici ajung toate subiectele care încalcă regulamentul forumului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
adelinne
Începător
Începător
Mesaje: 86
Membru din: Lun Ian 09, 2017 8:55 pm

Mie Feb 01, 2017 4:28 pm

Am o părere bună despre stafful metin2 LF , ca și orice om au scăpările lui/ei , însă sunt sigură că pe viitor va fii ceva bine , ceva bun. Dar sunt convinsă că sunt niște oamenii de nota 20 , chiar daca nu am vorbit/cunosc pe toți.
Avatar utilizator
PvM Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 366
Membru din: Mie Noi 11, 2015 6:00 pm

Joi Feb 02, 2017 12:37 am

[SA]MrBlue - Blue este un băiat foarte corect care știe ce să facă în orice împrejurare. A reușit să dea naștere la această minunată comunitate pe care multă lume o iubește și o apreciază. Este o persoană demnă de respect, un respect câștigat incontestabil.
[SA]Kepe - Kepe este un stâlp în această comunitate, o persoană care a muncit mult să ajungă unde este acum. Darius are niște calități de admirat, atunci când vine vorba de discuția de la persoană la persoană. Este un model de urmat pentru mulți din noi.
[GA]Diana - Despre Diana, tot ce pot spune, este faptul că e genul de femeie care îți închide gura cât ai zice pește. Știe să acționeze mereu atunci când este cazul iar una dintre calitățile pe care eu le-am observat la ea, este corectitudinea.
[SGM]Edy - Edy este un băiat care își face treaba impecabil, atât pe forum, cât și pe server. Este o persoană de încredere și o persoană care nu poartă pică. (scuze de pet) :lol:
[SGM]Manu - Manu este băiatul pe care îl apreciez cel mai mult din Staff. Știe să treacă peste orice dificultate cu brio iar când vine vorba de regulament, îl aplică cu încredere.
[GM]Vorador - Nu cred că interesează pe nimeni părerea mea despre mine.
[H]Apofis - Deși au fost unele dificultăți în trecut, mi-am dat seama că nu e genul de persoană care să trăiască în trecut. Apreciez asta la el.
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Mar Mar 21, 2017 10:09 pm

[SA]MrBlue - Inima LF-ului,el este "taticul" serverului,un baiat de nota 100 care merita tot respectul pentru eforul depus de a aduce serverul unde este acum.
[SA]Kepe - Ce sa zic despre Kepe..nu-i bun de nimic.Glumesc,Kepe este un tip cu o personalitate excelenta si simtul umorului,el este unchiul serverului.Nota 1000 din 1000.
[TM]Diana - O "gagica" de nota 10,care-si face treaba cu brio si merita intreg respectul pentru munca asidua care o depune zilnic ca membru Staff.Ea este "mamica" serverului si o respect.
[SGM]Reaper - N-am nimic de zis.
[H]Athero - Eu si Athero zis si David ne-am imprietenit intr-o ipostaza dubioasa *nu..nu,nu..*.El este fratele meu pierdut pe care nu vreau sa-l regasesc.Te iubesc ba.*glumesc,sa mori pe cruce*.
[H]Fantezy - Nu am apucat sa-l cunosc foarte bine.
[H]Kidde - Kidde este un prieten bun,care m-a ajutat cu sfaturi cu privire la functia de helper si il respect.
Ultima oară modificat Mie Mar 22, 2017 10:47 am de către Metin2 Pvm Hard, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Mar Mar 21, 2017 10:27 pm

Prea multa favorizare . Cam atat.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Joi Mar 23, 2017 9:41 am

[SA]MrBlue - Baiatul care are respectul playerii cat si a echipei staff pentru munca depusa si care inca munceste din greu pentru a fii cat mai bine. Baiat de caterinca si foarte de treaba .
[SA]Kepe - Fratele Keapă , mereu cu caterinca , mereu glumet , la fel ca Blue muncitor si foarte de treaba.
[TM]Diana - O fata muncitoare care a ajutat mult in comunitatea Metin2LastFight. Poate fii serioasa din toate punctele de vedere dar si de caterinca : ,,creiziauuuuu''
[SGM]Reaper - Fratele Ripăr , mereu cu ochii sa fie totul bine , baiat cu capu pe umeri si ganditor mereu atent chiar daca este el prea autoritar.
[H]Athero - Cine l-a bagat pe asta in STAFF , da-i ma remove.
[H]Kidde - Fratele Kidde ,, 5 galeti de apa talpa'' , chiar daca e el cateodata serios , dar e unul dintre ce i mai buni prieteni cu care ma inteleg , oricum ar fii el , e de al nostru.
Imagine
Avatar utilizator
WEZY
Începător
Începător
Mesaje: 73
Membru din: Sâm Feb 18, 2017 9:32 pm

Joi Mar 30, 2017 11:39 am

[SA]MrBlue - Prieten batran ! pup . :D :-*
[SA]Kepe - Nu prea te cunosc asa bine , dar pari de treaba ^_^ .
[TM]Diana - O fata cu capul pe umeri .
[SGM]Reaper - Baiat urat si cuminte .
[H]Athero - Alt urat care a ajuns in staff :lol: :-* De treaba + urat .
[H]Kidde - Un baiat de nota 10 , ne vedem la Mia Musica ! :lol:
Avatar utilizator
StefanX
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Mar Mar 14, 2017 7:18 pm

Joi Apr 13, 2017 5:48 pm

Echipa jocului



[SA]MrBlue - Un baiat descurcaret care a creat o comunitate unita.
[SA]Kepe - Un baiat cu capul pe umeri,mereu serios,uneori glumet.
[SGM]Reaper - Baiat serios,cateoadata glumet.
[SGM]Medeea - O fata cu capul pe umeri,serioasa.
[GM]Athero - Un baiat care respecta regulamentul,sincer si mereu serios,in cateva momente glumet.
[H]Allexa - O fata care cunoaste regulamentul , intotdeauna cu capul pe umeri,si mereu serioasa.
[H]Kidde - Activ,uneori glumet dar mereu serios.
[H]WEZY - Un baiat corect,sincer & cu capul pe umeri.

Echipa forumului

Jawwad - Un designer cu activitate,mereu cu capul pe umeri.
Jerrelly - Un designer cu activitate,mereu cu capul pe umeri.
Kuarez - Un designer cu activitate,mereu cu capul pe umeri.
Fanni2k17 - Un designer cu activitate,mereu cu capul pe umeri.
Russo - Un Board Moderator corect,sincer si mereu cu capul pe umeri.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Sâm Apr 15, 2017 1:53 pm

Topic actualizat în data de 15 aprilie, ora 13:53
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Hard
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 437
Membru din: Lun Dec 19, 2016 12:34 am

Vin Apr 28, 2017 9:58 pm

Echipă joc
[SA]MrBlue » Un băiat de treabă, amuzant care știe să conducă un server foarte bine.
[SA]Kepe » Un băiat de treabă, cu capul pe umeri care știe să se adapteze situațiilor și este atât amuzant, cât și serios atunci când e cazul.
[GA]Reaper » Își face treaba cu brio, știe să își aleagă cuvintele și este de treabă.
[SGM]Medeea » Iulia Albu, o fată super, amuzantă, care își face treaba foarte bine.
[GM]Athero » Un băiat super care știe când trebuie să fie serios, dar și când să glumească. Aduce o bună dispoziție tuturor și aplică regulamentul exact așa cum trebuie și când trebuie.
[H]Kidde » Caministul amuzant, care-și face treaba exact cum ar trebui să și-o facă orice helper, forța Salam.
[H]Allexa » Remove.
[H]WEZY » Pfff n-am apucat să te cunosc foarte bine dar ești de treabă și destul de amuzant.
[H]Catrisse » O fată super care știe să-și aleagă foarte bine cuvintele, copilăroasă și amuzantă, dar și serioasă când trebuie.
[H]No1LikeMe » Un băiat amuzant, modest și de treabă, cu care ai ce discuta indiferent de subiect.
[H]Nicolle » Nu am apucat să o cunosc foarte bine, dar până acum își face treaba destul de ok.
[H]AkaStres » Hm, un băiat care se enerveză destul de repede și care aplică regulamentul ”la sânge” dar și de treabă dacă petreci mai mult timp cu el.

Echipă forum
Russo » Își face treaba foarte bine.
Jawwad » Un designer și un board moderator foarte priceput.
Fanni2k17 » Îmi place mult cum editezi. Multă baftă pe viitor.
Imagine
Avatar utilizator
Adii
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Joi Feb 09, 2017 2:42 pm

Mie Mai 03, 2017 6:34 am

[SA]MrBlue - Jos palaria pentru ce a realizat cu server-ul la varsta lui. :ymapplause:
[SA]Kepe - Un baiat de nota 10, fairplay, care-si respecta meseria intotdeauna. :o)
[GA]Reaper - Nu-l cunosc destul de bine.
[SGM]Medeea - O fata de nota 10, cu simtul umorului . :D :ymdevil:
[GM]Athero - Nu-l cunosc destul de bine.
[H]Kidde - Baiat ambitios si de treaba, imi place la el ca nu face favorizari. :ymdevil:
[H]Allexa - E ok.
[H]WEZY - Nu te cunosc, nu stiu de unde ai aparut =))
[H]No1LikeMe - Nu te cunosc destul de bine.
[H]AkaStres - Nu te cunosc destul de bine.
[H]Catrisse - O fata serioasa, cu simtul umorului. :ymparty:
[H]Nicolle - Nu te cunosc, nu stiu de unde ai aparut =))
Russo - Nu te cunosc.
Jawwad - Mare lake, nu va luati de el ca vine cu BGS-ul. =))
Jerrelly - Nu te cunosc.
Kuarez - Baiat de treaba. ;;)
Fanni - Nu te cunosc.
Torrio - Baiat serios, fratele meu :* :ymparty:
Clea - Smechera tipa. :-B
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Sâm Mai 13, 2017 2:27 am

Actualizat în data de 13 mai, ora 2:27
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Mie Mai 17, 2017 1:53 am

Actualizat in data de 17 mai , ora 01:53
Imagine
Avatar utilizator
Hard MT2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 316
Membru din: Joi Noi 17, 2016 8:28 am

Dum Mai 21, 2017 11:40 am

Actualizat în data de 21 mai 2017.
Avatar utilizator
Metin2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 688
Membru din: Vin Oct 14, 2016 11:53 am

Dum Mai 21, 2017 5:44 pm

Echipă joc
[SA]MrBlue »Acelasi om pe care il stiam , cateodata putin cam nebun dar e baiat bun. E amuzant cum da el ban pe ritm de manele.Cel ce a fondat cel mai bun server pvp clasic din Romania. Nota 10!
[SA]Kepe »Un om de nota 10 si un adevarat stalp al Comunitatii LastFight.Stie cum sa actioneze in orice situatie dar uneori este prea milos.
[GA]Reaper » Un fel de lider al hackerilor din gruparea Anonymous.Pana sa il cunosc nu aveam o parere buna despre el, dar ulterior am aflat ca si el este un baiat de nota 10.
[SGM]Medeea » Oana , un membru foarte valoros al comunitatii si o foarte buna prietena.
[SGM]Eduard » PERFECT e putin spus.
[SGM]Kidde » Consider ca in urmatorii ani o sa il acompaniezi pe Florin Salam la concertele sale. In rest un baiat bun si sunt sigur ca te vei descurca foarte bine , chiar daca ti-am banat vreo 70 de conturi inainte sa fii membru al echipei.
[GM]Expansive » Un om care stie sa actioneze in orice situatie si un un foarte bun prieten!
[GM]WEZY »Un baiat ok insa nu pot spune ca il cunosc foarte bine.
[GM]Catrisse » Un membru pe care nu trebuie sa il enervezi, are cateodata un debit al cuvintelor mai mai mare decat debitul Dunarii.
[GM]Jawwad » Intotdeauna a fost un Board-Moderator exemplar.
[GM]AkaStres » Un baiat caterinca si se ocupa bine de comunitate.
[H]Nagara » Nu il cunosc foarte bine dar e baiat bun din cate am vazut.
[H]Keni » Nu il cunosc foarte bine dar cred ca o sa se descurce bine ca si membru al comunitatii.
[H]Reme » Nu il cunosc foarte bine dar mi-a facut o impresie placuta pana in acest moment.
Avatar utilizator
Swag
Începător
Începător
Mesaje: 63
Membru din: Lun Mai 22, 2017 9:49 pm

Lun Mai 22, 2017 11:51 pm

[SA]MrBlue » asta e de trb stiu eu sigur ca e de trb , in curand o sa fim colegi cu acelasi grad
[SA]Kepe » kepe e mafiot mare , in curand ma va face la gagici ,dar .. eu il iubesc da-l naibi
[GA]Reaper » ripar e de trb si el dar m-a suparat odata , mi-a trecut ,cred .
[SGM]Medeea » medeea vtm in curand o sa o cuceresc stati calmi
[SGM]Eduard » edi e rau ba , stiu eu ca e rau .. odata mi-a zis ca nu am bani multi
[SGM]Kidde » kidde asta ma supara rau de tot .. dar e de treaba si el intr-un fel
[GM]Expansive » manu fratele meu in curand ii dau foc la hotel ...dar e fratele meu pup sefule
[GM]WEZY » pe wezy asta nu o sa il suport niciodata, mi-a zis odata ca nu am ce cauta in staff
[GM]Catrisse » cea mai bomba sexy nucleara samanca pe care o stiu imi place rasu ei pup
[GM]Jawwad » asta e smecher .. imi dadea costume cand era player nu il uit, e de trb pup
[GM]AkaStres » asta si-a facut gagica de curand si crede ca o baga in staff pe qadela aia.. nu ii merge cu mn
[H]Nagara » nu il cunosc asa bn dar cred ca e de trb .. sa nu ma faci sa dau edit
[H]Keni » nu il cunosc , dar din prima zi care l-am vazut helper se certa cu jeser prin map1 sa intre pe skype sa se injure cu el :))))
[H]Reme » reme nu stiu ce sa zic de el are si el arfele lui dar e baiat de casa pup


Russo » asta nu am avut tangente cu el ,cred ca e de treaba sa nu ma faci nici tu sa dau edit
Kuarez » ... am luat perso da-te-n ....=))))))
Fanni » asta e rau , trebuie sa ii scoatem functia neaparat.. mi-a dat odata contra la cerere [h]
Clea » cea mai smechera persoana cu gradul designer o pup si o iubesc bff meu nr1 sa nu va luati de ea ca va mananc
Avatar utilizator
Hard MT2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 316
Membru din: Joi Noi 17, 2016 8:28 am

Joi Mai 25, 2017 9:32 am

Actualizat în data de 25 mai, ora 09:32.
Avatar utilizator
MT2 Hammer
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 26, 2016 1:32 pm
Oraş: Lyon
Status: #rezist.
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: ❤hate.

Vin Mai 26, 2017 10:48 am

Echipă joc
[SA]MrBlue » Bănuiesc ca e vreo rudă îndepărtată și pierdută de-a lui Salam, ouner metin2lastfait, un bun profesor de engleză, dacă vreți meditații el e persoana potrivită.
[SA]Kepe » un om foarte calm, ajutător, știe săgândească problemele și optează mereu pentru cea mai bună decizie.
[GA]Reaper » feriți va de el, banip. Am înțeles că e cuțitar ceva, doarme cu sabia sub pernă aveți grijă.
[SGM]Medeea » Oana, o persoană de nota 10, cu simțul umorului, înțelegătoare.... hai dete drq ca te înveți
[SGM]Eduard » edi e și el un băiat de treabă, mereu te ajută când ai nevoie și a rămas în mintea mea printr o singură fază, o știe el :)))
[SGM]Kidde » slab pe sura amator. În rest și el e vreo rudă pierdută de a vreunui manelist, e de gașcă, caterincă, frtlm pup
[GM]Expansive » manu, nu l am cunoscut de la început, dar pana acum mi a lăsat o impresie foarte bună, are o gândire matură, are răbdare și știe sa ia o decizie cum trebuie (trimite mi și mie s7 edge ăla ms) te pup
[GM]WEZY » băiat super ok și el, ocupat cu serviciul
[GM]Catrisse » nu prea am avut noi tangențe sau ceva, dar e bn de știut ca nu trebuie sa te enerveze cineva :))
[GM]Jawwad » încă ai speranțe ca mă bați pe ninja amatorule :)) în rest un băiat super ok, muncitor, își da interesul și nu e delăsător, face treaba buna și cu forumul și pe server și cu designul, ține o tot așa
[GM]AkaStres » Paul, un băiat de gașcă, glumeț, știe când își au loc glumele și când nu, e un mare inventator, a inventat filtrul "murdărie" la camera foto.
[H]Nagara » :)))) trebuie sa zic ceva și de tine? :)) caterinca maxima ești, băiat de nota 11, pup la portofel
[H]Keni » keni... ești ok dar ai unele momente care nu își au locul. În rest Îți faci treaba pe server, tine o tot așa
[H]Reme » arogant, figurant, nesimțit, nepăsător, ce caută ăsta în staff?
[H]Sebi » l am luat sub aripa mea protectoare hahaha. Băiat la locul lui și el, activ și își face treaba bine

Echipă forum
Russo » Îți faci treaba bine tine o tot așa, bun sura
Kuarez » pe forum nu știu dar pe joc te am ajutat la barbut îmi ești dator vândut
Fanni » îmi plac creațiile tale, tine o tot așa
Clea » Galați power
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Vin Mai 26, 2017 4:07 pm

Echipă joc
[SA]MrBlue » Blue , un om de nota 10 ceva gen capo di tutti capi =))
[SA]Kepe » oo Mepe fratioru meu , ba ce sa zic esti un baiat de nota 2=))))
[GA]Reaper » Reaper , un dezaxat obsedat de pc-uri..
[SGM]Medeea » Sora mea din alti parintii tata a fost mai vagabont..
[SGM]Eduard » Edy =)) Mai imi banezi conturi :@
[SGM]Kidde » Nr1 e putin zis.
[GM]Expansive » Manule tu mereu ai fost ala cu capu pe umeri , dar mai razi ba si tu..
[GM]WEZY » Adi si tu ai fost mereu baiat de nota 10 dar te superi din orice 8-}
[GM]Catrisse » oo Uana=)) Cf sal?
[GM]Jawwad » Adelin cel mai praf GFX nascut.
[GM]AkaStres » Paul =)) Cf puscarie?
[H]Nagara » Nagara , cum a fost cu glucoza? 8-|
[H]Keni » Keni =))) Pfaiii un om nebun , iti faci treaba cum trebuie dar eh :ymdevil:
[H]Reme » Cel mai praf sura arme nascut vreodata=)) #-o
[H]Sebi » Pe tine nu te cunosc .. dar sper sa iti faci treaba (-|

Echipă forum
Russo » oo , te-am mai batut pe sura =)) Esti bun ca BM
Kuarez » Esti bun ca GFX mai invata
Fanni » Nu te cunosc , stiu ca mi-ai facut odata un avatar :ymparty:
Clea » Hmm , Nu am ajuns sa te cunosc .. am inteles ca iti place sa fii GFX :-?
[GFX]allemrr » Pe tine chiar nu te cunosc deloc .. dar sper sa iti faci treaba
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Vin Mai 26, 2017 5:01 pm

Echipă joc
[SA]MrBlue » Bluie, ne ştim de 2 ani, eşti un om minunat, smr de ne-am certat o dată în 2 ani.
[SA]Kepe » Kepie, băiat descurcăreţ, amuzant. Mai ştii când râdeam de bluie în confa? :))
[GA]Reaper » Ripăr, nu te-ai schimbat deloc.. smr tot omu cu mute ai rămas.
[SGM]Medeea » Mă crezi că te ştiu de aproape 2 ani şi nu ştiu mai nimic despre tine? :))
[SGM]Eduard » Nu prea îl cunosc pe Edy, dar din câte am văzut e un băiat descurcăreţ, ştie să aplice regulamentu jocului cât şi al forumului foarte bine.
[SGM]Kidde » Băi ăsta, ce ai bătut tu, mă?! Eşti nebun, mai învaţă pe sura.. eşti slab
[GM]Expansive » La fel şi la tine nu prea te cunosc aşa bine.
[GM]WEZY » Mamă, îl ştiu pe WEZY ăsta de 3 ani smr de nu, e nr1 băiatu
[GM]Catrisse » Fata cu cerere de helper prea lungă..
[GM]Jawwad » Frtl meleeeeeeu, nr1 te pwp
[GM]AkaStres » Nu te ştiu aşa bine, îţi urez succes în continuare.
[H]Nagara » Nu te ştiu aşa bine, îţi urez succes în continuare.
[H]Keni » Nu te ştiu aşa bine, îţi urez succes în continuare.
[H]Reme » Trb să-l bat 10-0 pe ăsta
[H]Sebi » Nu te ştiu aşa bine, îţi urez succes în continuare.

Echipă forum
Kuarez » Lucrezi frumos, bravo.
Fanni » Lucrezi frumos, bravo.
Clea » E nr1 fata chiar dacă nu o cunosc :))
[GFX]allemrr » Nu te ştiu aşa bine, îţi urez succes în continuare.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Mie Iun 07, 2017 12:57 pm

Actualizat în data de 07 iunie, ora 12:57.
Închis