Am incercat sa fiu cat mai scut si la subiect

Aici ajung toate subiectele care încalcă regulamentul forumului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
lilpep
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Lun Dec 17, 2018 11:21 pm
Oraş: Sanicolau mare
Status: sebi.gherasim98
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: SukaBlyet

Lun Dec 17, 2018 11:59 pm

In primul rand vreau sa va urez o zi-seara faina (depinde de ora la care cititi asta)

1. Numele şi prenumele: Pelczar Valetin
2. Numele tău din joc: LilPep
3. Skype: sebi.gherasim98
4. Pe o scară de la 1 la 10 ce număr ţi-ai acorda cunoştinţelor tale gramaticale?: 7-8
5. Data naşterii: 13.2.1989
6. Ce limbi străine cunoasteţi(opţional): Engleza
7. Experienţă ca Moderator: Am fost timp de 3 ani moderator pe 1 Server de metin *nu dam nume sa nu se considere reclama*, si 2 ani pe un server de Cs, pot sa spun ca am destula exeprienta
8. Motivele pentru care vreţi să deveniti Moderator şi de ce credeţi că ar trebui să vă alegem pe dvs? (Comentariu):
Pai nu vreau moderator ca altii, eu vreau sa ajut serverul . Desi am o varsta mai intaintata am timp sa intru sa ma joc, sa imi fac treaba
Eu consider ca, dintre ceilalti candidati sunt cel mai capabil , am experienta si o varsta, sunt o fire glumeata dar si calma si serioasa cand e nevoie
Am 2 copii, deci am si experienta cu copiii, si ce as mai putea sa va zic, sper sa fiu acceptat in echipa staff-ului, imi doresc sa ajut aceasta minunta comunitate de care am fost alaturi atatia ani . multumesc pentru timpul acordat si sper sa aveti o zi minunata si sa va aduca mosul tot ce va doriti .

Craciun fericit tuturor
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mar Dec 18, 2018 12:08 am

Numele tău din joc: Aroska
Părere: Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Cerere făcută în bătaie de joc.
Imagine
Avatar utilizator
DamwonKia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 157
Membru din: Dum Mai 28, 2017 11:50 pm
Oraş: Phenian
Status: Ruined King
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Challenger

Mar Dec 18, 2018 7:45 am

Cerere respinsă!

Topic închis.
Imagine
Imagine
Imagine
Închis