Cerere (pentru) echipa de intermediari Ganterino

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
ZGUNTER
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Vin Dec 20, 2019 4:50 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Bo$$
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Doom

Sâm Noi 05, 2022 6:20 pm

1. Nume și prenume: Dumitru Florin
2. Numele tău din joc: Ganterino
3. Skype: -(discord ZGUNTER#7973)
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu
5. Ore jucate (print): - (inainte de redeschidere aveam in jur de 450)
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: intre 6 si 7 ore in medie
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da, am fost intermediar tot aici pe LF
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pentru ca am mai facut parte din echipa LF si doresc sa ma realatur acesteia.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca in echipa este necesara in orice domeniu, prin munca in echipa ne usuram dificultatea oricarei situatii si avem ocazia sa auzim solutiile si altor persoane.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Afirmativ,sunt o persoana de regula foarte calma
11. Te consideri o persoană matură?: Da, ma consider o persoana matura care poate sa ia decizii cat mai eficiente in diferite momente
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 20 de ani, sunt student, imi place sa joc baschet si sa fac sala.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Consider cs ar trebui sa fiu acceptat pe aceasta functie pentru ca sunt o persoana care a mai avut aceasta functie si consider ca ma voi descurca din nou
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleza
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Da, pot intra pe server in orice zi a saptamanii mai putin marti si miercuri pentru ca sunt la facultate si nu am acces la pc.
Avatar utilizator
[OwN]Dioda
Owner
Owner
Mesaje: 37
Membru din: Joi Iun 04, 2020 12:10 am
Status: (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mie Noi 09, 2022 12:11 pm

Cerere acceptată.

Ne auzim la interviu.
Închis