Cerere INTERMEDIAR- [CAMATAR]MrScruff

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Denissen
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Mar Aug 16, 2022 8:41 pm
Oraş: Caracal
Status: sa nu dai aer la fraier
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: sefumati

Mar Noi 01, 2022 12:25 am

1. Nume și prenume: Denis Marian
2. Numele tău din joc: [CAMATAR]MrScruff
3. Skype: n-am
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: da, o greseala de comunicare.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 8-9
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): da, helper
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: pentru ca sunt o persoana de incredere, si pot aduce un membru competent echipei, astfel scazand sansele de dat "tepe"
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: munca in echipa reprezinta intr-ajutorare, si capacitatea atat de a ajuta cat si de a fi ajutat.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): da, consider ca sunt o persoana foarte calma, cu mult bun simt si o minte de milioane
11. Te consideri o persoană matură?: da, fac parte din cercuri de persoane cu pozitii importante in societate
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Salut, sunt Denis, am 19 ani, 1.95 brunet, imi plac femeile inteligente da si bine pe corp, sunt o persoana calma si respectuoasa, atat timp cat sunt respectat la randul meu.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: deoarece sunt un player cu multa experienta pe server.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleza, si putina italiana
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: cred ca am acoperit toate aspectele importante
Avatar utilizator
[OwN]Dioda
Owner
Owner
Mesaje: 37
Membru din: Joi Iun 04, 2020 12:10 am
Status: (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mar Noi 01, 2022 8:16 pm

Cerere respinsă.

Topic închis.
Închis