Cerere Helper - LoneDigger

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
LoneDiggerr1
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Lun Oct 31, 2022 10:43 pm
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Lun Oct 31, 2022 11:13 pm

1. Nume și prenume:Bogdan Andrei
2. Numele tău din joc:LoneDigger
3. Skype/Discord:Lone#6346
4. Ce părere ai despre server?:Acest server este unul dintre cele mai vechi servere de pvp si este cel care ma atrage cel mai mult.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:As schimba pe partea de 1vs1
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu
7. Ore jucate (print):Inainte sa se inchida serverul aveam 2500 de ore.
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:4 5
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):da pe un server am fost SA iar pe inca unu Helper
10. Cum ai auzit de acest server?:cautam pe google acum 7 ani servere de metin pvp si mi a aparut lastfight si am zis sa incerc de ce nu .
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Da, sunt dispus sa renunt la activitatea mea de player , in schimb mi ar place sa aplic pentru aceasta functie pentru a ajuta cu informatii legate de server si pentru a le a face evente
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Un grup de persoane care colaboreaza impreuna pentru a obtine cele mai bune rezultate.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Am experienta
14. Te consideri o persoană matură?:Da
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Am 21 de ani , despre mine nu stiu ce să vă zic majoritatea ma cunoasteti si stiti ce fel de persoana sunt.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):90%
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Un helper se ocupa cu rezolvarea problemelor si nelamuririle playerilor
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Pentru un + al serverului
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:Idei noi , activitate .
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Engleza
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Incerc sa rezolv problema ,daca nu sunt sigur ca e bine ma consult cu ceilalti membrii staff sa le cer si parerea lor despre acea problema.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Nu :x
Avatar utilizator
[OwN]Dioda
Owner
Owner
Mesaje: 37
Membru din: Joi Iun 04, 2020 12:10 am
Status: (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Lun Oct 31, 2022 11:58 pm

Cerere respinsă.

Topic închis.
Închis