Cerere [H]

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
JRSK1NG
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mie Oct 19, 2022 3:57 pm
Oraş: București
Status: Bines
Breaslă: ZAR

Mie Oct 19, 2022 4:31 pm

1. Nume și prenume: Alin Ionut
2. Numele tău din joc: [Dojang]JRSK1NG / JRSK1NG
3. Skype/Discord: JRSK1NG#4384
4. Ce părere ai despre server?: Una destul de ok.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Nu cred că ar trebui schimbat ceva in mare parte mici retușuri.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu
7. Ore jucate (print): 6500 de minute.
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 4 5
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): H / INT
10. Cum ai auzit de acest server?:Sincer nu mai știu joc de când sa deschis prima data.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Sunt o persoana responsabila pe lângă că sunt o fire destul de ambițioasă asta mă și face sa doresc gradul.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Echipele sunt create pentru a oferi cunoștințe, a împărtăși informații, criterii și pentru a atinge un obiectiv comun datorită sarcinilor îndeplinite de fiecare membru.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Mă consider o persoana destul de calmă și cu limita bunului simti până intr.un anumit punct.
14. Te consideri o persoană matură?:Da
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 23 de ani,îmi place să joc fotbal, și în timpul liber sa navighez :)
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):Părerea mea este ca îl cunosc 89% rămâne de văzut acum daca mă înșel
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Raspunzand la întrebările jucătorilor, ajutând la rezolvarea problemelor lor ,păstrând armonia și pacea pe joc.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Eu zic că pot fi de ajutor.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Reclame pe anumite grupuri , și aducând jucători pe sv.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleza , Spaniola
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Calmitate și respect.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Vin Oct 28, 2022 9:16 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.

Închis