Cerere [ INT ] - Stepphan

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Stepphan
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Dum Oct 09, 2022 4:35 pm
Oraş: Targu-Jiu
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: NBK

Dum Oct 09, 2022 5:18 pm

1. Nume și prenume: Ilinca Stefan Mario
2. Numele tău din joc:Stepphan
3. Skype: shogun#8700
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Niciodata.
5. Ore jucate (print): -
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: In jur de 4 - 5 ore pe zi.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Nu, nu am mai facut parte din alta echipa.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Imi doresc sa aplic pentru aceasta functie deoarece vreau sa ajut comunitatea, jucand pe aceasta de aproximativ 4 - 5 ani. Imi doresc sa ajut jucatorii noi cat si cei vechi cu asistarea duelurilor, intermedierea barbutului la panou, etc. Pe langa asta, consider ca indeplinesc toate functiile unui 'intermediar; fiind o persoana mai temperata, cu un limbaj adecvat, bine educat si corect.
9. Ce înţelgi prin "muncă în echipă"?:Munca in echipa se axeaza in mare parte pe respect, incredere si comunicare.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da, consider ca pot face fata intr-un mediu stresant deoarece sunt o fire mai calma, cunoscand cum sa-mi mentin calmul in situatii extreme.
11. Te consideri o persoană matură?:Da, ma consider o persoana matura.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Salut, ma numesc Stefan, am frumoasa varsta de 16 ani, am locuit in Italia pana la varsta de 6 ani, fiind inscris la o gradinita in orasul 'Milano', apoi de la varsta de 7 ani m-am mutat in Romania in orasul Targu-Jiu, judetul Gorj. Practic luptele libere fiind la un liceu cu program sportiv, sunt o persoana educata din orice punct de vedere.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Deoarece indeplinesc toate calitatiile unui 'intermediar'.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da, cunosc limba Engleza la un nivel destul de mare.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Multumesc pentru timpul acordat citrii !
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mar Oct 11, 2022 4:34 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.

Închis