CERERE HELPER !!!

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
GeorgeGeoo
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mie Oct 05, 2022 7:09 pm
Oraş: Ploiesti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: FacemRecords

Mie Oct 05, 2022 7:35 pm

1. Nume și prenume: Cristescu Georgian Cristian
2. Numele tău din joc:[George]Geoo
3. Skype/Discord:Georgeee#2734
4. Ce părere ai despre server?: Am fost unul dintre jucatori caruia i-a placut foarte mult serverul de cand si-a deschis portile, iar lucrul acesta m-a facut sa joc si in prezent, nu mai sunt acele vremuri, dar poate usor, usor comunitatea le va aduce inapoi.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Doar barbutul sa fie limitat pentru ca jucatorii sa farmeze si sa se dueleze, sa dea waruri.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu.
7. Ore jucate (print):332, nu am suficente, dar poate, poate cererea mea va fi luata in considerare
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: In timpul zilei pot fi on doar cateva ore, dar seara dupa munca pot sta de la 17 la 01 dimineata.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Tot in functia de H, dar am fost si intermediar.
10. Cum ai auzit de acest server?: Lumea are pareri diferite, nu te poti pune tu stalp, vorbe si zvonuri sunt la tot drumul, serverul va fi TOP indiferent de situatie.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Am jucat atata timp si daca pot ajuta un player, as face-o cu mare drag, iar pe langa asta si echipa Last Fight.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Respect, devotament, organizare, ajutor, nimeni nu se lasa in urma, tot ce se poate sa trecem peste obstacole.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, pot trece peste usor, lucrurile se iau marunt, marunt pentru a le rezolva.
14. Te consideri o persoană matură?:Intr-o oare care masura, da. Asta se dovedeste, nu se poate spune.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am varsta de 21 de ani. De fel sunt modest, lucrez, sunt organizat, amabil, daca mi se ofer respect, ofer la randul meu.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): 80% cunosc preturile itemelor site, stiu unde sunt pozitionate NPC-urile si fiecare cu ce se ocupa, sa cunoasca eventele.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Cu oferitul informatiilor catre comunitate, iar pe langa asta degajarea celorlalti membrii STAFF.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Asta este decizia voastra, nu am pot pronunta eu, daca indeplinesc calitatile si cererile voastre sunt dispus sa va ajut.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Multe dintre pm-uri pot fi redirectionate catre mine.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Cunosc pentru mine, Engleza.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Incerc sa o aplanez pe cat posibil si sa o rezolv, daca nu reusesc cer ajutor unuia dintre membrii STAFF. Lucrurile trebuiesc luate cap cu cap, acum depinde de problema si circumstante.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Cam atat am avut de spus, sper sa va fiu de folos. Va multumesc. O zi buna!
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Vin Oct 07, 2022 7:48 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.

Închis