cerere helper Kerto

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
GEORGEWARR123
Jucător
Jucător
Mesaje: 17
Membru din: Vin Mai 31, 2019 1:42 pm
Oraş: Amara
Status: smeker
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mie Oct 05, 2022 11:55 am

1. Nume și prenume:Caltea George
2. Numele tău din joc:Kerto
3. Skype/Discord:Kerto#2255
4. Ce părere ai despre server?:e foarte tare joc de 5-6 ani
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:deocamdata nimic
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: am avut ban inainte de la niste certuri dar s au rezolvat
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:5-8
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):am mai fost intermediar tot aici
10. Cum ai auzit de acest server?:de la deschidere
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:m am plictisit sa fiu mereu player
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:sa va sfatuiti intre voi si sa luati decizii impreuna pentru a face o treaba mai buna
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):da, pentru ca m am obisnuit cu un mediu stresant
14. Te consideri o persoană matură?:Da
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:16 ani , ma cheama George, joc lf de ceva timp si m am gandit sa aplic si pentru staff poate resusesc in rest , sunt un baiat de treaba si intelegator
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):100%
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: cu informarea playerilor noii si mai face si un eveniment cateodata etc
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:pentru ca aveti nevoie si daca stiu serverul destul de bine de ce nu:)
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:nu ma deosebesc sa zic ca sunt mai bun decat altcineva dar as putea ajuta cu multe exemplu sa raspund la foarte multe mesaje intr un scurt timp
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Engleza , am stat 8 ani in anglia
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Pai , daca este vorba de o reclamatie a unui player fara o dovada clara nu pot sa sanctionez iar daca este vorba despre un bug si player ul respectiv are filmare dau problema mai departe unu i grad mai mare.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:nup
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mie Oct 05, 2022 3:36 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.

Închis