Cerere HELPER - denisz

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
denisz
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mie Oct 05, 2022 8:29 am
Oraş: Mangalia
Regat: Albastru
Caracter: Sura
Breaslă: Empire

Mie Oct 05, 2022 8:42 am

1. Nume și prenume: Raym Denis Gabriel
2. Numele tău din joc: denisz
3. Skype/Discord: denisz#0001
4. Ce părere ai despre server?: Am o parere foarte buna , este gandit bine , iar dupa parerea mea este clar peste alte server , sau serverele care au fost .
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: As schimba bonusurile costumelor site , le-as micsora , la fel si cu toate accesoriile .
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu , nu am fost .
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Pot sta online , 5 - 6 ore .
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da , am fost GameMaster pe un fost mare server din Romania .
10. Cum ai auzit de acest server?: Fac parte din serverul de discord de mult timp , am jucat pe fostul server si am decis sa intru si pe acesta .
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Mi-ar place sa plic pentru aceasta functie , de oarece imi place sa ajut persoanele noi , si vreau sa aducem impreuna faima si renume serverului Metin2LastFight !
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin munca in echipa , eu inteleg ca trebuie sa cooperam in tot ce facem cu totii , si sa nu existe certuri intre noi .
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da , de oarece trec prin multe lucruri stresante zilnic , cum ar fii serviciul si scoala .
14. Te consideri o persoană matură?: Da , ma consider una .
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 19 ani , sunt din Mangalia , Constanta si ma numesc Denis . Am 1.87 , 72 KG si sunt student la Liceul cu program sportiv Constanta . Hobbyurile mele sunt : iesitul cu prietenii , muzica , jocurile video si football-ul . Joc Metin2 de aproape 10 ani si nu regret nici-o clipa petrecuta in acest joc . In trecut am facut si Jujitsu , un sport de contact , dar m-am lasat de oarece m-am mutat din oras .
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Eu cred ca , cunosc serverul in proportie de 90 la % , de oarece minutele mele spun multe .
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un helper se ocupa cu preluare intrebarilor jucatorilor noi .
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Nu este nimeni obligat , fiecare poate sa isi ia o decizie , doar ca am unele aptitudini destul de dezvoltate .
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: As putea face reclama , donatii si multe altele .
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Da , cunos Engleza , Turca si evident Tiganeasca .
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Incerc sa rezolv problema calm , si sa aflu de la ce a izbucnit aceasta .
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu ! @power LF
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mie Oct 05, 2022 3:38 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.

Închis