Cerere Helper - LucifeR

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
LucifeR
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mar Oct 04, 2022 11:33 pm
Oraş: Bacau
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mie Oct 05, 2022 12:04 am

1. Nume și prenume: Moraru Alex
2. Numele tău din joc: LucifeR
3. Skype/Discord: Detin doar discord: Aramun#2794
4. Ce părere ai despre server?: Acest server a fost in trecut , este si in prezent si va fii cel mai bun server pvp deschis vreodata.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Nu cred ca as putea sa schimb ceva la acest server. Singura schimbare care o merita serverul asta este ca noi toti playerii sa petrecem cat mai mult timp pe el.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu , nu am avut sanctiuni nici in anii anteriori si nici acum.
7. Ore jucate (print): https://postimg.cc/jCc02dGg
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Pot petrece pe zi online in jur de 6-7 ore.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da am avut pe alte comunicati Helper, Intermediar , GM.
10. Cum ai auzit de acest server?: Am auzit de acest server de pe Facebook , in plus mereu urmaream acest server sa se deschida din nou si sa fie ca in vremurile trecute.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Nu renunt in a petrece timpul pe server jucand , dar doresc sa ajut la cresterea acestui server si ajutand fiecare player cu informatii/ probleme / nelamuriri legate de server.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Orice munca de echipa are re rolul de colaborare si idei/propuneri aduse intr-un colectiv. Fiecare membru care face parte dintr-o echipa are insusirea in a desfasura/organiza ceva.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Desigur , deoarece sunt o persoana matura si nu imi pierd controlul/calmul in momente ca acestea.
14. Te consideri o persoană matură?: Desigur.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am varsta de 24 de ani , sunt o persoana sincera , onesta , amabila , amuzanta ( atunci cand e momentul) , serioasa si cu cei sapte ani de acasa. Sunt o persoana caruia ii place sa se implice in orice activitate, imi place sa socializez cu persoanele din jur si sa imi fac prieteni noi. Mai multe despre mine veti putea afla in joc sau pe serverul de discord.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Cunosc destul de bine serverul , desii poate am scapari dar orice greseala se invata . Nimeni nu poate stii ceva 100%. Atat timp cat sunt online pe server invat cat mai multe.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un helper se ocupa cu informatiile , nelamuririle aduse la cunostinta unui player nou care nu cunoaste serverul. Helper-ul are rolul de a mentine ordinea/disciplina pe chat.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Nu e parerea mea asta dar cred ca oricine merita o sansa. Insa eu cred ca ma voi descurca daca voi fii acceptat.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Nu stiu daca voi putea aduce ceva in plus dar pot fii foarte mult online pe server, pot face reclame , pot ajuta playerii noi cat si cei vechi cu informatii despre server si pot ajuta si pe partea de donatii.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Da , cunosc bine engleza.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: In momentul cand apare o problema pe server prima data incerc sa rezolv problema daca detine de mine , daca nu ma consult cu membri staff daca sunt pe server, daca nu ii anunt pe discord/whatapp problema anume pe server si incercam sa o rezolvam. La fel se pune problema si in real-life , in momentul cand apare o problema intr-o unitate/companie daca detine de mine incerc sa rezolv problema , daca nu anunt pe seful meu sau pe manager.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Desigur. Vreau sa salut membri staff si sa ii felicit pentru ca si-au facut timp pentru noi playerii si au deschis din nou acest server minunat.
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mie Oct 05, 2022 3:39 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.

Închis