HELPER LiuKang

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
LiuKang
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mar Oct 04, 2022 8:19 pm
Oraş: Sibiu
Status: Metin2LF
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mar Oct 04, 2022 11:31 pm

1. Nume și prenume: Daniel Solomon.
2. Numele tău din joc: LiuKang
3. Skype:DjarumBlack/Discord: LiuKang#4250
4. Ce părere ai despre server?: Din punctul meu de vedere, Last Fight este cel mai frumos server de metin jucat vreodată. Plus de asta, e al 2-lea metin jucat. (Joc metin de 15 ani )
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Nu aș schimba nimic, sincer. Are tot ce trebuie, STAFF de treabă și prietenos.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, n-am fost niciodată.
7. Ore jucate (print) --------------
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 9 ore, după ora 15:00.(In weekend toată ziua)
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): N-am mai fost in altă echipă.
10. Cum ai auzit de acest server?: Am căutat acum 3 ani pe google * Servere de metin2 pvp* Și mi-a dat Last Fight. Și de atunci am metinul meu preferat.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pentru că știu tot legat de server, și mi-ar place să ajut fiecare player în parte.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Echipele sunt create pentru a oferi cunoștințe, a împărtăși informații, criterii și pentru a atinge un obiectiv comun datorită sarcinilor îndeplinite de fiecare membru.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ). Da, pentru că sunt o fire foarte calmă și nu mă enervez repede.
14. Te consideri o persoană matură?: Foarte .
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 25 de ani, sunt născut pe 28 Februarie 1997. Sunt din Orașul Sibiu. Nu prea știu ce să zic despre mine, o să vedeți pe parcurs ce fel de persoană sunt.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): 100%, am fost în fiecare mapă, am intrat pe site de nenumărate ori, știu totul despre server.( Știu si cât costă itemele din ITEMSHOP fără să mă uit)
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Funcția de HELPER este pusă pentru a ajuta fiecare jucător in parte, să ii îndrumi, să le explici lucruri legate de server..
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru că știu că nu o să dau greși.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Toți playerii o să fie mulțumiți.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleză.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Orice problemă se rezolvă, indiferent de situație.(Nu există nu pot)
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Spor la joc, și sper să fim colegi pe viitor.
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mie Oct 05, 2022 3:39 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.

Închis