Cerere funcție helper- Artemiss

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Artemiss
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mar Oct 04, 2022 10:56 pm
Oraş: Iasi
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: FacemRECORDS

Mar Oct 04, 2022 11:17 pm

1. Nume și prenume: Matei Andra
2. Numele tău din joc: Artemiss
3. Skype/Discord: Andra#4396
4. Ce părere ai despre server?: Un server bine pus la punct, frumos și merită jucat.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Nu aș schimba nimic.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Niciodată.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 8-10
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Nu am mai făcut parte.
10. Cum ai auzit de acest server?: Am auzit de acest server prin mai mulți prieteni.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Mi-ar face plăcere să primesc această funcție pentru că, dintotdeauna mi-a plăcut să ajut oamenii cu probleme, sfaturi, orice nelămurire.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Disciplină, devotament, ajutor, viziune și scop comun.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, deoarece am trecut prin experiențe extrem de stresante.
14. Te consideri o persoană matură?: Da.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 21 de ani, sunt o persoana foarte sociabilă, îmi place să petrec mult timp în jurul oamenilor, să mă distrez și să ascult muzică.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Cunosc serverul în proporție de 85%, datorită faptului că joc acest metin de o perioadă destul de îndelungată și cunosc majoritatea lucrurilor, persoanelor.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un helper se ocupa cu raspunsurile la întrebările adresate de playeri si sa ajute staff-ul.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Deoarece îndeplinesc toate condițiile necesare și sunt dedicată.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Viziuni noi.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleză
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Abordez problema cu calm, seriozitate.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu.
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mar Oct 04, 2022 11:40 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.

Închis