CERERE INTERMEDIAR

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
fantarevine
Jucător
Jucător
Mesaje: 36
Membru din: Mar Apr 19, 2016 1:12 am

Mar Oct 04, 2022 9:47 pm

1. Nume și prenume: Bichir Florin Adrian
2. Numele tău din joc: Jarom
3. Skype: Adrian98#8400 discord
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost sanctionat niciodata, din 2015
5. Ore jucate (print): Am putin ca abia s-a redeschis, aveam 250k min cu numele Adrian
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: In jur de 4 ore seara, cand este activitate pe joc
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Pe LF am fost mult timp intermediar, si Helper, fara sa am vreo problema cu nimeni.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Imi place sa ajut lumea si sa descurajez țeparii de pe joc.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin munca in echipa inteleg ca o decizie nu se ia niciodata singur, trebuie sa vorbim toti, sa ne intelegem si sa ajungem la o concluzie care trebuie sa fie pozitiva pentru toti.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, pot face , deoarece lucrez in vanzari de 4 ani, lucrez cu tot felul de oameni zilnic si stresul este zilnic la mine, m am invatat cu el.
11. Te consideri o persoană matură?: Da, ma consider, sunt trecut prin viata, am intalnit situatii si situatii
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Sunt Adrian, am 24 de ani, sunt din Bucuresti, sunt o persoana prietesoasa cu toata lumea, empatic cu persoanele cu care nu ma inteleg sau care cauta cearta cu mine, imi place sa conduc si sa ascult muzica.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Am mai fost in trecut, dar din cauza problemelor care au fost pe server, cu Manu si toate chestiile care au fost, am renuntat la functia de helper, fapt pentru care am fost banat si pe discord.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Stiu engleza cam 80%
15. Mai dorești să ne oferi anumite : M as bucura daca as reveni pe LF din nou ca helper, joc pe serverul asta din Noiembrie 2015 si il stiu foarte bine, am trecut prin multe momente nasoale in acesti ani pe server. Multumesc pentru timpul acordat citirii acestei cereri. ❤
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mar Oct 04, 2022 9:50 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.

Închis