Cerere Helper Paul

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Hellsinki
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Mar Oct 04, 2022 12:28 pm
Oraş: Bistrita
Status: <3
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FacemRecords

Mar Oct 04, 2022 1:39 pm

1. Nume și prenume: Moldovan Paul
2. Numele tău din joc: Paul ( inainte de restart [GOD]Hellsinki )
3. Skype/Discord: Pauliki#4794
4. Ce părere ai despre server?: Dat fiind faptul ca joc pe acest server de 5-6 ani si fiind unul din primele private jucate de mine mi-am format o parere foarte buna despre el ,pentru mine fiind unul din cele mai bune servere.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: As adauga mai multe modalitati de a face iteme,iar pe langa asta putina promovare nu ar strica.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost sanctionat pana in momentul de fata, din ce imi amintesc.
7. Ore jucate (print): Momentam am doar 1.1k minute , dat fiind faptul ca serverul este la un nou inceput. Am avut inainte de restart peste 15k minute pe caracter.
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: In medie 4-5 ore in timpul saptamanii, iar in weekend 6-7+ depinde ce probleme am.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Nu am facut parte din alta echipa de metin2, insa totul are un inceput .
10. Cum ai auzit de acest server?: Am auzit de el prin 2016 prin intermediul clipurilor cu barbut/promovarilor pe YouTube.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Sunt o persoana dornica sa ajute alte persoane , cominucativa , mi-am dorit sa fac parte din STAFF-ul acestui server inca de prin 2018 insa timpul si varsta nu mi-au permis acest lucru.Mi-am dedicat timpul de-a lungul anilor acestui server ,iar acum odata cu un nou inceput al serverului vreau sa ma dedic mai mult ajutand playerii cat si STAFF-ul.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca in echipa inseamna in primul rand comunicare, urmata de incredere si intelegere.Intr o echipa toata lumea trebuia sa contribuie pentru a ajunge la rezultatul dorit.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da, pot face fata cu usurinta intr-un mediu stresant deoarece sunt o persoana matura, cu o fire linistita care se poate descurca in orice situatie.
14. Te consideri o persoană matură?: Da,ma consider o persoana matura deoarece stiu sa ma controlez , stiu cand sa fiu glumet si stiu cand sa fiu serios.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Va salut , ma numesc Paul, am 18 ani , sunt student in primul an la Administratie Publica in Bistrita . Imi place fotbalul , muzica , plimbarile,in special cu bicicleta, jocurile pe calculator si desigur distractia.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):Cunosc serverul in proportie de 95 % deoarece joc pe server de 5-6 ani , ani in care am incercat sa invat cat de bine serverul si sa experimentez majoritatea lucrurilor.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: furnizarea de informații corecte legate de server și joc , intermedierea barbutului la panou , asistarea la dueluri pe site si desgiur ajuta atat playerii cat si staff-ul.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Deoarece sunt o fire descurcareata , dedicata , care da dovada de modestie , rabdare , profesionalism si care ar face tot posibilul sa ajute serverul.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:O persoana dornica sa ajute si diferite idei pentru a ajuta la dezvoltarea serverului.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Da, cunosc engleza destul de bine.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:In primul rand as sta calm ,iar in functie de problema si de gravitate incerc sa ma adaptez acesteia rezolvand o cu cap ,dand dovada de profesionalism.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Zi faina :-h
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mar Oct 04, 2022 8:57 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.

Închis