Cerere helper GBR

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
GBRJunior
Jucător
Jucător
Mesaje: 15
Membru din: Mar Iun 23, 2020 1:51 pm
Oraş: Craiova
Status: -
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: -

Dum Mar 27, 2022 3:03 pm

1. Nume și prenume: Alin.
2. Numele tău din joc: [INT]GBR
3. Skype: Nu am skipe, am discord. GBR#6156
4. Ce părere ai despre server?: E un server frumos.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Partea de pvp ( vizuale , etc)
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Doar cu ban ( tin sa mentionez ca n-am fost vinovat:D )
7. Ore jucate (print) :
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 10-12
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Inclusiv aici, am avut functia de intermediar , cat si helper.
10. Cum ai auzit de acest server?: Stiu de mult acest server, de la deschidere chiar.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pentru ca imi place sa ajut playerii cat si stafful.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Munca in echipa dupa parerea mea este respectul fata de colegi ,colaborarea si comunicarea.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, pot face fata.
14. Te consideri o persoană matură?: Da, sunt o persoana glumeata, dar serioasa cand este cazul.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 18 ani, sunt din craiova, imi place sa ma pilmb cu masina, sa joc fotbal, etc.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Cunosc serverul in proportie de 90-95%
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Raspunde playerilor la nelamuriri , evenimente ,etc .
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru ca sunt o fire descurcareaţă
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Idk
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleza, si putina franceza.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Eu abordez o problema cu cap si incerc multe remedii pentru a vedea care dintre acela a fost mai eficient
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: nu.
Avatar utilizator
[OwN]Dioda
Owner
Owner
Mesaje: 37
Membru din: Joi Iun 04, 2020 12:10 am
Status: (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Joi Mar 31, 2022 1:41 pm

Cerere respinsă.

Topic închis.
Închis