Cerere (pentru) echipa jocului - [2v2]Jamie

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
jamieKING
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Lun Feb 21, 2022 6:32 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Lun Feb 21, 2022 6:36 pm

1. Nume și prenume:Gabriel Antonio
2. Numele tău din joc:[2v2]Jamie
3. Skype:live:.cid.29d07b4f885b687b / Discord : jamie#3456
4. Ce părere ai despre server?: O părere bună, un server cu vechime, o echipă capabilă care se ajut la nevoie şi trec cu bine peste problemele intâlnite pe server
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:Lagul serverelui de la bătaia generală, bugul la 1v1 când nu se mai cade pe jos din cauza hiturilor.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, acum un an cu ban din cauza unor glume duse până la limite cu un fost membru staff.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:5-6 ore depinde de zi
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da, intermediar pe un server pvp mai vechi, acum 1 an şi altele.
10. Cum ai auzit de acest server?:De pe youtube, de la prietenii, facebook.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Pentru a ajuta staff-ul pentru că in momentul actual sunt destui de puţini
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Devotament, intelegere reciprocă, să nu se actioneze singur intr un caz mai stresant sau neintelegător, pentru că de asta se numeşte "echipă"
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da, pot face faţa intr-un mediu stresant pentru că, cred că sunt destul de bun in mediile stresante şi reacţionez cu cap.
14. Te consideri o persoană matură?:Da, pot spune că sunt o persoană destul de matură.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Salut, sunt Gabi, am 18 ani, sunt din Bucureşti, sectoru 6, sunt in clasa a 12 a la un liceu sportiv din Bucureşti, imi place sportul ( fotbalul mai exact), imi plac jocurile video ( cs go, pubg, metin chiar), sunt o persoană bună până se ajunge la injurăturile de familie, ameninţări etc, dar imi pot ţine calmul foarte bine, mă consider o persoană amuzantă, mulţi imi spun asta, unii virtual, alţii in realitate, câteodată imi place să cânt neironic (când nu e lume lângă mine pentru că simt că mă fac de râs), imi plac serialele de pe netflix, anime urile şi multe alte tipuri de animaţii / filme etc, imi place să mi fac prieteni noi şi cam atât.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):Cred că in proporţie de 90-95%
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Un helper se ocupă de server, ajută playerii nedumeriţi şi işi ajută echipa in situaţii de stres
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Sunt foarte puţini oameni in staff in acest moment şi aş putea ajuta cu nişte idei noi
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:Idei noi, o mână in plus la ajutarea serverului.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Una singura, Engleză şi cred c-o fac bine.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Abordez probleme cu calm, sinceritate.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Nu, multumesc pentru timpul acordat.
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Mar Feb 22, 2022 12:46 am

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.
Închis