Cerere Intermediar GBR

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
GBRJunior
Jucător
Jucător
Mesaje: 15
Membru din: Mar Iun 23, 2020 1:51 pm
Oraş: Craiova
Status: -
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: -

Mie Feb 09, 2022 6:12 pm

1. Nume și prenume: Alin
2. Numele tău din joc: GBR
3. Skype: GBR#6156 Discord , n-am skype.
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Daa, cu mute , si ban ( Nu am fost vinovat :X)
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 8-9
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da, am avut functia de INT si Helper aici ,cat si pe alte servere ce nu au fost de durata.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pentru a ajuta playerii la panouri , negoturi etc.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca in echipa se bazeaza pe incredere,intelegere si comunicare.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da , pot face fata intr-un mediu stresant, deoarece sunt un baiat descurcaret :X
11. Te consideri o persoană matură?: Da.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 18 ani, sunt din Craiova, imi place sa joc fotbal , sa ma plimb cu masina, etc etc etc.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Deoarece sunt de incredere, si nu sunt pixelat.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleza, si foarte putina franceza.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Absolut Nimic.
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Joi Feb 10, 2022 9:21 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.
Închis