Cerere pentru INTERMEDIAR - [2v2]Oliver

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
oliver
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Dum Feb 06, 2022 11:53 pm
Oraş: tg lapus
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: damiemotii

Lun Feb 07, 2022 1:18 am

1. Nume și prenume: Andrei Dan
2. Numele tău din joc: [2v2]Oliver
3. Skype: oliver#1804 (discord )
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: nu am fost niciodata sanctionat pe acest server.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: dupa ce ies de la liceu cam toata ziua.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): da, am fost Helper.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: ca sa ajut playerii la negoturi.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:prin munca in echipa se înțelege comunicare , si înțelegere.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, desigur pot sa fac fata la un mediu stresant deoarece, sunt o persoana matura cu capul pe umeri cu o atentie distributiva.
11. Te consideri o persoană matura? : da , ma consider o persoana matura deoarece am fost supus la multe incercari.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: am 17 ani, sunt din Targu Lapus, imi place sa joc fotbal in timpul liber si sunt pasionat de samance.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: pentru ca sunt o persoana cu simtul umoruliu, dar totodata doresc sa aduc beneficii serverului, dar totodata playerilor si sa ii induc pe server cu o ambienta de bun augur.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): da, engleza, germana.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: va pup io.
Avatar utilizator
[OwN]Dioda
Owner
Owner
Mesaje: 37
Membru din: Joi Iun 04, 2020 12:10 am
Status: (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Lun Feb 07, 2022 9:37 pm

Cerere respinsă.

Topic închis.
Închis