Cerere helper - [REGE]AMS

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
FlorynAMS
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Vin Dec 31, 2021 3:15 pm
Oraş: Slatina
Status: Cumpăr seria 7
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: AMS

Mie Ian 19, 2022 5:35 pm

1. Nume și prenume:Nicolae Florin Robert
2. Numele tău din joc:[REGE]AMS
3. Skype/Discord:Floryn AMS#1003
4. Ce părere ai despre server?:Salut, am o parere foarte buna despre acest server. Consider Metin2 Last Fight ca un exemplu pentru alte PVP-uri. Metin2 Last Fight, si stafful acestuia au dovedit mereu seriozitatea, prin munca, si dedicarea timpului lor personal pentru acest server, si au dovedit seriozitate prin longevitatea acestuia, fiind unul dintre putinele servere care au supravietuit pentru foarte mult timp in comunitatea Metin2. Nu a cazut niciodata in groapa irelevantei, ba chiar mereu au venit cu idei noi inspre gameplay, si orice tine de bunastarea jucatorului in timp ce se joaca pe server. Per total, acest server este un server unic care a dovedit la celalalte servere ca este relevant pentru o perioada foarte lunga de timp, deci parerea mea este una foarte buna.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:Nimic , este un server foarte bine pus la punct
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?:Nu
7. Ore jucate (print):


8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:9-10 ore pe zi. Sunt foarte activ si am foarte mult timp liber, asa ca as avea timp sa ma ocup de aceasta functie cum trebuie.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Nu.
10. Cum ai auzit de acest server?:De pe YouTube.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:As fi dispus sa renunt la activitatea mea de player pentru ca m-am saturat intr-un fel de ea, si vreau sa incep sa ajut jucatorii noi cu informatii si sa ii indrum la inceput. Aplic deoarece am parerea ca pot sa ajut oamenii foarte mult, si sunt chiar o persoana extrem de blanda cu jucatorii. Am decis sa renunt la activitatea de player pentru ca practic, era intr-un fel, foarte obositoare. Nu aveam ce sa fac pentru ca aveam foarte multe iteme la un moment-dat si e plictisitor sa repeti acelasi ciclu in continuu. Aplic pentru ca imi place sa fac parte din stafful Metin2 Last Fight, sa fac serverul un loc mai bun pentru jucatori, si sa fac tot ce este posibil ca sa tin serverul in viata. Propaganda, orice este nevoie sunt in stare sa fac ca sa tin serverul in top, unde ii este locul.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Prin munca in echipa inteleg ca trebuie sa fim uniti ca staff ca sa facem din acest server un loc mai bun pentru jucatori, si sa facem serverul cat mai echilibrat si corect pentru toata lumea care-l joaca.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da, pot face fata intr-un mediu stresant pentru ca sunt o persoana comica si calma care nu pune la suflet orice.
14. Te consideri o persoană matură?:Destul de matura.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Ma numesc Florin, am aproape 22 de ani, sunt din Slatina, prietenii am cativa, imi plac femeile, distractia, muzica si sa fac oamenii din jurul meu sa se simta bine, nu imi place tradarea, minciuna, si oamenii falsi, majoritatea dintre voi ma cunoasteti destul de bine.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):Il cunosc in proportie de 90% pentru ca am avut o pauza destul de lunga si s-au adaugat cateva lucruri noi.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Ajuta playerii noi, raspunde la intrebari, raporteaza jucatorii cu hack si cu organizarea evenimentelor.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Eu zic ca as face o treaba buna, si nu cred ca strica un membru staff in plus.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:Le-as putea fii un membru activ, serios si care ar ajuta playerii de pe server.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Putina Engleza acolo.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Calm si fara favorizari.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Nu, multumesc, si spor celorlaltora care au aplicat pentru aceasta functie.
Sus
Ultima oară modificat Mie Ian 19, 2022 9:03 pm de către FlorynAMS, modificat de 2 ori în total.
Avatar utilizator
Letoa
Jucător
Jucător
Mesaje: 15
Membru din: Mar Noi 16, 2021 8:55 pm
Oraş: Targu jiu
Status: caut nevasta
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: caut

Mie Ian 19, 2022 8:36 pm

Cerere copiata de la mine, cel putin partea cu parerea despre server...
Avatar utilizator
[OwN]Dioda
Owner
Owner
Mesaje: 37
Membru din: Joi Iun 04, 2020 12:10 am
Status: (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mie Ian 19, 2022 9:23 pm

Cerere respinsă.

Topic închis.
Închis